Wpis z mikrobloga

415639,83 - 13,44 = 415626,39

Jesień, jesień, jesień ach to ty...
Wczoraj tak wiało, że dostałem bana na bieganie - żona bała się, że mi drzewo spadnie i głupi łeb rozwali... w sumie może słusznie, bo naprawdę było nieciekawie a pewnie wszystko było w błocie po niedawnej ulewie.
Dzisiaj było ciszej, więc jak wstałem o 4:30 to szybko się zebrałem i... koty. Amciu, piciu, kuwetkę wyczyścić, poczochrać, wpuścić wypuścić... Cóż, wystartowałem o 5:00 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niby już było lepiej... co nie znaczy że cieplej ;) Na termometrze niecałe 6°C, przy jeziorku do którego zbiegałem poniżej 5°C a do tego tak piździło że łeb chciało urwać a temperatura odczuwalna wynosiła jakieś minus pincet stopni. Nic to, krótkie ciuchy założone - tylko nieliczni napotkani ludzie na mój widok jakoś tak mocniej się opatulali xD
Zimno się zrobiło więc przyspieszyłem ile fabryka dała, a potem kontynuowałem. Udało się elegancko przelecieć te 13 km w tempie 4:49 min/km - jak na mnie to całkiem ładnie :)

Już odliczam dni do Biegu Trzech Kopców - w końcu będę mógł własnonożnie sprawdzić czym to śmierdzi :)

Miłego wtorunia!

Pobierz enron - 415639,83 - 13,44 = 415626,39

Jesień, jesień, jesień ach to ty...
Wczoraj ta...
źródło: comment_f6pIbEGSyuVfrruXBc0zVvkbdBA9ImKE.jpg
  • 10
@enron: Tylko jeżeli nakładasz na siebie worek, a nie ładnie przylegające rzeczy. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kinja: wystarczy trochę schuść i dopasowane ciuchy są jak żagiel ¯\_(ツ)_/¯
Nie wiem jak, ale udało mi się z okolic 82kg zejść ostatnio poniżej 79 ()
@BenzoesanSodu: Wyobraź sobie, że to będzie moja druga biegowa zima. :D I cieplutkie biegowe ubranka czekają na takie temperatury.

@enron: Też racja. Na szczęście jeszcze nie wszystkie moje biegowe cichy to spotkało. A schudnięcia bardzo gratuluje! ()
@Kinja: ja trzymam się krótkich ciuchów z bardzo prostej przyczyny: piorę je od razu po bieganiu, podczas kąpieli. Gdy dochodzą długie ciuchy, to pranie zaczyna się irytująco przedłużać - w dodatku długie lycry z reguły dosyć farbują, a jak mi żona coś do przeprania podrzuci to już w ogóle muszę obmyślać strategię prania ( ͡° ͜ʖ ͡°)