Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem.
Byłem z M. 4 lata w związku. Ja zerwałem bo się wypaliło ale po jakimś czasie wróciliśmy do siebie na pół roku. Tym razem ona zerwała a ja następne 2 lata balowałem, ruchałem i nie zauważyłem kiedy to minęło. Po tych 2 latach poznałem #szaramyszkadlaanonka. Chciałem odrazu z nią związku, czułości, chciałem zobaczyć ją bez ubrania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ona była strasznie wycofana. Powiedziała mi dlaczego taka jest. Naprawdę próbowałem ale ona nie umiała sie otworzyć. Rzuciłem ją i myślalem, że ona nic do mnie nie czuje a okazało się, że ona jednak coś czuje. Po rozstaniu próbowała wrócić. Pisała, że się otworzy, że jej zależy, teskni, rozumie co zrobila zle itd ale nie chciałem. Ona też mnie zraniła bo naprawdę chciałem z nią być. Napisałem jej tylko, że już kogoś mam. Wróciliśmy znowu do siebie z M. Początek zajebisty. Codziennie seks, wspominanie tego co kiedyś, wiedziała czego ja chce a ja wiedziałem czego chce ona bo długo się znaliśmy. Znowu wypaliło tylko na pół roku. Nie będę się więcej rozpisywał. Chce odnowić kontakt z tamta #szaramyszkadlaanonka tylko jak? Mirki, poradzcie.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 27
Ona była strasznie wycofana. Powiedziała mi dlaczego taka jest. Naprawdę próbowałem ale ona nie umiała sie otworzyć. Rzuciłem ją i myślalem, że ona nic do mnie nie czuje a okazało się, że ona jednak coś czuje

a tak serio, to daj jej spokój
@AnonimoweMirkoWyznania: Ona coś czuła. A Ty mam wrażenie nic nie czułeś, ani do jednej, ani do drugiej (w sensie prawdziwego uczucia). Inaczej by sie tak szybko nie wypalało i nie chciał byś wracać jeśli rozstał byś się po poważnych związkach. Szukaj kogoś kogo pokochasz jeśli umiesz.