Wpis z mikrobloga

No itam itam sej sony tajgej ogunieee, mam taką iin..infomacje mi wyyciekło akat, taka infomacja do mnie przyszło.... ta osoba która się podszywa pod Zbyszka Kupcaa.... ma lat.. 14 czyli to jakiś gimbus... kutko na temat.. eeeeeee pogłoski chodzą coś takiego, że podobno... ma się zeshhać pod dżwiami...(klask).. ale to to czeba być niezłym #!$%@?... żeby komuś nashać pod dżwiami...... ogunie.... dla mnie to jest chory człowiek.. booo tooo mondrości to nie ma... a niech sie nasha pod swoimi dżwiami.. może ktoś mu nasha pod dżwiami jego... czeba być niezłym #!$%@? jak ten Zbyszeeek Kupiec.. co ma lat 14... to jest piehdolony gimbus przeproszeniem... taka spawa mi wyciekła.. do mnie... przesiesz poło..ponad co się podszwajom to wiem, że mają... wiekowo 14 do 18 lat... to są gimbusy... a może tak się zabrać we wszyskimi i jemu.. nashać pod dżwiami... w domu pod dżwiami... by miał nauczke... by miał co sprzątać... jakby k ktak każdy nashałł... to byyy chyba przez całą noc by musiał sprzątać.... no czeba być niezłym #!$%@? jak ten.. Zbyszek Kupiec.. ne wem #!$%@?... i jeszcze kuhhwa 14 lat.. to czeba być ciotą jaką... phhhy.. nooo a i tak jest ciotą sohy zopomniaem.. ogunie dla mnie to jest... ja mam z tego beke... może tak się zebać ze wszyskimi i mu nashamy pod dżwiami ?... w domu... doby pomys co ?... przemyślcie to żyby mu nashać równo... żyby miał co sprzątać........ pozdawiam
#bonzo #cytatywielkichludzi #uszatypigmej #zgierskipej #gnik #uszatyrolmops #klejnotmopsu #tiger #tigerbonzo #tigercontent #infotegotypu #infodlafanowelo #tegotypu #ogunie #uszatylump #akat #melin #zgierz #zgierskimelin #pigmej #ojciecpijo
BaoBao45 - No itam itam sej sony tajgej ogunieee, mam taką iin..infomacje mi wyyciekł...

źródło: comment_Q7a5XPOCF5WuHpWEUMTENehpqHbcbs25.jpg

Pobierz
  • 1