Wpis z mikrobloga

@Dryblas: Też nie mam, cukierki mam od dawna, ale szkoda było w średniaka pakować, a tylko takie miałem Beldumy. Teraz będzie można z 10 zrobić, bo 1200-1500 cukierków bez problemu wpadnie ;)

Z tym ewoluowaniem super sprawa, szkoda, że z pół roku za późno, powinno być od pierwszego, no ewentualnie drugiego CD. Tak na szybko sprawdzałem Larvitary w ostatnie kilka minut, że przeoczyłem shiny 96% i teraz mam takiego z Bite/Crunch
@chleb123 to jest parę godzin. Właśnie nie niedzielny gracz będzie kolejny raz bo wie ile warte są te pokemony z cd. Sporą część odpadnie a profesjonaliści będą trwać. ( )
@chleb123 chodzi mi o to że one nabiorą wartości z czasem. Za rok każdy nowy trener będzie Cię pytał jakim cudem masz je w shiny a obecni co sobie tylko cykają bo moda przeminą.
@chleb123: lol to tylko gra, każdy twój wpis który widzę pod tym tagiem jest strasznie toksyczny. A obecnie już jest chansey month, bo każdy przynajmniej jedną dziennie łapie. Xd
@chleb123: no ale co, chodziłeś i ci zabrali czy co? Masz swojego Metagrossa i się ciesz, nie zazdrość innym, że też mogą mieć, i to łatwiej niż ty. Ciesz się, że ludzie będą się cieszyć i że community się rozwija
@chleb123 tak Cię to boli ze inni gracze mogą mieć pokemona który dla Ciebie do pewnego czas był rzadko spotykany? Uświadom to sobie że to tylko kwestia czasu aż każdy będzie miał pełny pokedex albo 40 lvl. Tylko nowe generacje w Twoim przypadku to jakieś wyzwanie, ale i tak wtedy poszczególne poksy są ekskluzywne przez pewien ograniczony czas.
Jeśli brakuje Ci wyzwań a zły niantic psuje ci grę to spróbuj czegoś czego