Wpis z mikrobloga

Mam problem z instalacja windowsa. Zaczynjac od poczatku. Brat kupil sobie ssd do kompa i poprosil mnie zebym mu go podlaczyl i zrobil formata odrazu. Wszystko ladnie gladko szlo do momentu az sie nie skumalem, ze w zakladce moj komputer byl tylko widoczny ssd, a drugiego dysku nie bylo, w menadzerze urzadzen byl 2dysk widoczny, chcialem go dodac jako nowa partycje, dodalem i dla pewnosci dalem jeszcze tam formatuj. Podczas calego procesu program (menadzer urzadzen) przestal odpowiadac ale udalo sie go zamknac, nastepnie uruchomilem poniwnie komputer (zwiesil sie na przygotowywaniu aktualizacji podczas wylaczania, 2h i nic sie nie zmienilo), przy probie ponownego uruchomienia raz wywali error, raz nic. Podczas proby instalacji windowsa od nowa zwiesza sie w tym miejscu, jak odlacze ssd zwiesza sie tez w tym miejscu, jak odlacze hdd to klawiatura i myszka nie dzialaja i nie moge sprobowac na samym ssd odpalic wszystkiego. Pendriva botowalem juz na wszystkie mozliwe sposoby i nie mam juz pomyslu jak to naprawic, mirki help bo juz mnje ujj strzela ()

#windows #windows10 #informatyka
źródło: comment_9fP4S7gg5bU23PXZv6zYSidGjZOoNe3T.jpg
  • 5
@magiczny_orangutan: po wielu probach w koncu na ssd udalo mi sie postawic system bez zawieszenia sie instalacji (hdd mialem odlaczony) wszystko pieknie smigalo do momentu az podlaczylem hdd, system juz nie chce sie uruchomic .....

@Mati_Mateusz: #!$%@? to do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)