Wpis z mikrobloga

Podpiąłem dziś koledze do kompa nanoodbiornik od mojej myszki i klawiatury. W randomowych momentach ruszałem myszką oraz naciskałem klawisze skrótu, to od przeglądarki, to od media playera. Na początku było kilka resetów kompa i posapywanie. Potem nastąpiła eskalacja emocji aż do totalnego #!$%@?. Polecam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

##!$%@? #pracbaza #heheszki
B.....D - Podpiąłem dziś koledze do kompa nanoodbiornik od mojej myszki i klawiatury....

źródło: comment_04g8YVEhkYP8J5XqqPJw7HToQhovW5GU.jpg

Pobierz
  • 16
@Br4TOLD: w poprzedniej robocie ciągle robiliśmy komuś heheszki:
- przez 3 miesiące podpięta klawiatura PO KABLU do komputera z biurka obok i wpisywanie losowych znaków. Nie połapał się nawet gdy sprawdzał czy kable są dobrze podpięte.
- podmiana HDD między dwoma kompami (system na SSD) i #!$%@? ofiary po zalogowaniu rano kiedy pliki się nie zgadzały
- wyłączenie przedniego panelu I/O w biosie przez co ofiara musiała za każdym razem nurkować
@Br4TOLD: a idź pan w męski narząd rozrodczy, też mam w domu podpięty odbiornik do laptopa, klawiatury i myszki używam głównie jak siedzę przy biurku i pracuję, jak leżę z laptopem w łóżku i przeglądam śmieszne obrazki w necie to korzystam z touchpada - ostatnio przez 5 minut się zastanawiałem dlaczego mi się losowo otwiera nowa karta w przeglądarce itp, okazało się że nie odłączyłem odbiornika, a kot się rozłożył na