Wpis z mikrobloga

New York Knicks będą taplać się w szampanie przy jednoczesnym dzierżeniu oręży w rękach w następującym składzie:

PG: Trae Young, Goran Dragic, Trey Burke
SG: Markelle Fultz, Reggie Jackson, Wesley Matthews
SF: Giannis Antetokounmpo, Harrison Barnes, Al-Farouq Aminu
PF: Tobias Harris, Serge Ibaka, Tristan Thompson
C: DeAndre Ayton, Alex Len

Moim głównym założeniem był wybór ludzi, którzy, przynajmniej w teorii, mogą liczyć na duże minuty gry, ponieważ stwierdziłem, że zwyczajnie zwiększa to szanse kręcenia statów. Stąd np. dość wczesny wybór Trae Younga (choć przyznaję, że nick jednego z GMów zadziałał na moją wyobraźnię!), który pomimo słabej ligi letniej powinien grać tłuste minuty, zwłaszcza w kontekście rywalizacji z Linem. Lekka panika załączyła mi się przy porównaniu pierwszych 5 picków, gdzie wyszło, że mój skład prezentuje się najsłabiej i na rocznych umowach mam graczy średnio perspektywicznych. Ogólnie jestem zadowolony, że mam skład złożony z dość elastycznych pozycyjnie zawodników, a pamiętając zeszły sezon Yahoo, nie wykluczam, ze zostaną one rozszerzone.

Czego oczekuję po sezonie? Przede wszystkim dobrej zabawy. Nie miałem jeszcze przyjemności uczestniczyć w dynastii, więc prawdopodobnie będę strasznie #!$%@?ł dziki, ale wątpię, by zabrakło mi chęci. Przewidywane miejsce? Nie mam bladego pojęcia! Równie dobrze mogę przytulić dół tabeli, jak i nagle przy eksplozji formy moich zawodników typu Alex Len robiący 20-20, Harris wybuchający w contract year na jakieś 30-10-5 zakręcić się w czołówce.

Wracając jeszcze do draftu - przeprowadzanie go było czystą przyjemnością za co pragnę Wam wszystkim podziękować, nawet mając w pamięci ciut większe heartbreakery typu Sexton i Sabonis (Halfie, Cult, patrzę na Was!).

Podsumowując - życzę wszystkim aby sezon był niemniej interesujący jak draft ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z wyrazami szacunku (do czasu meczów, hurr durr),
Czafincz

#dynastiafantasynba
  • 2