Wpis z mikrobloga

UWAGA to jest P O T Ę Ż N E plusowanko z okazji dnia murka (tak tak już w niedzielę mamy święto) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ile plusów taki rabat na żelki #gusto w naszym sklepie internetowym: http://sklep.gusto.pl
Ale ostrzegam XD jeśli jakimś cudem #!$%@? 8000 plusów to chyba miesiąc będziemy to wysyłać a firma zmieni nazwę na GUSTO FABRYKA KWAŚNYCH ŻELKÓW KONFIDENTÓW XDDD
ŻELKOM
ecco - UWAGA to jest P O T Ę Ż N E plusowanko z okazji dnia murka (tak tak już w nied...

źródło: comment_kEbBnJKQl1owQAW0EstlXz38IoanO69k.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@ecco: korzystając z okazji odpowiem na kilka często pojawiających się pytań:

1) Kiedy żelki bez cukru?

W sugestiach od Was i od żelkofanów z innych miejsc pojawia się dużo pomysłów. Naturalnie, nie da się wszystkich z miejsca zrealizować, a my nie jesteśmy nieomylni, więc trzeba jakoś podjąć decyzję za co wziąć się najpierw. Także zrobiliśmy ankietę. Ankieta wędruje do wszystkich osób, które coś od nas zamówią. Generalnie żelki bez cukru raczej
  • Odpowiedz
@ecco: Mam bardzo ważne pytanie - czy te żelki dają radę jako tzw pijane misie? Nie rozpadną się po zanurzeniu ich w wódzi albo innym alko na 3-4 dni?
  • Odpowiedz
@mirra90: nie wiem, nie testowałem na tak długi czas ( ͡° ʖ̯ ͡°) alkopenisy były jak najbardziej spoko (wiem z opinii, nie żebym próbował XDDD), ale leżakowały max kilka godzin
  • Odpowiedz