Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuję słuchawek dokanałowych tak do 50 złotych i nie wiem na co sie zdecydować. Kiedyś miałem Philipsy SHE3590 ale #!$%@?łem sobie kabel krzesłem, teraz widzę że już zbytnio ich nie produkują. Brałbym SHE3700, ale też zbytnio nie mogę nigdzie wypatrzyć, a z kolei 3705 (które chyba różni się tylko pilotem i mikrofonem, które guzik mnie obchodzą) są już dyszkę droższe, a jak by nie patrzeć jest to w tej półce cenowej sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Muzyka ogółem to jakiś metal, rock, czasem dubstep, techno czy inny drum'n'bass.

No więc dylemat mam między Panasonic RP-HJE125, Philips SHE3705, może jakie Brainwavz Omega albo Xiaomi Mi Piston Basic (wiadomo, #xiaomilepsze ale na razie telefon mi starcza ( ͡ ͜ʖ ͡)). Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
#sluchawki #audio #audiofile #pytanie
  • 4
@IamHater: wygląda ogółem spoczko, ale wolałbym uniknąć ściągania z chin ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jakoś raczej nie mam z tym doświadczenia i się troche cykam że albo mi paczka zniknie, albo coś sie odpierdzieli na granicy i no, przyps troszkę
@GiraffeMan: nie wiem, mi na razie z ali wszystko przyszło, nie wiem czy poczta polska nie ma większej szansy na zgubienie paczki xD Na granicy co się może stać?

W ogóle to bym odłożył ile dasz radę na 11.11 bo na alie są wtedy bardzo wysokie wyprzedaże i można kupić dużo lepsze słuchawki. Ale to ja. No i nie wiem jak bardzo "na już" potrzebujesz