Wpis z mikrobloga

@paki82: znajomości i powiązania oraz wiedza dzięki nim przekazywana robi pieniądze, zawsze tak było i tak jest. Mnie najbardziej razi nieudolność w rozmowie z dziennikarzem głównych bohaterów materiału. Dawali się rozgrywać jak dzieci. Oczywiście prócz Saczywki który grał z dziennikarzem w grę której zasady znał tylko on XD
  • Odpowiedz
@cococaban: no dokładnie wypowiedzi pozostałych to strzał za strzałem w stopę,... jeszcze kurrrr pojechał im działki pokazywać heheheheh ja pierrrrr szkoda ze przelewów nie pokazał, a truskawka na torcie to siostra Kosztela heheheheh zdenerwowała się kobicina bo nie powiedzieli co mówić :)
  • Odpowiedz
@paki82: to że pojechał im działki pokazywać to pikuś przy tym, jak zadzwonił przy dziennikarzu do jakiegoś gościa który mu ziemię woził wywrotką i pytał się go ile metrów od jego działki mają budować tą obwodnicę. Albo głupi albo głupi.
  • Odpowiedz
@widmo82 Pani Kosztowniak tak się składa że mnie uczy, specjalnie dla niej oglądałem ten materiał. (W jej książce znaleźliśmy 3 błędy w 2 rozdziałach XD)
  • Odpowiedz
@cococaban: > jak zadzwonił przy dziennikarzu do jakiegoś gościa który mu ziemię woził wywrotką i pytał się go ile metrów od jego działki mają budować tą obwodnicę

udawał, ze nie wie :)
  • Odpowiedz
@cococaban: Dokładnie, widziałem urywek jak Kosztowniak na pytanie w stylu czy wartość działki przy ekspresówce rośnie odpowiedział, że nie wie :D Przecież mógł powiedzieć, zresztą zgodnie z prawdą, że maleje, bo to działka, z tego co widziałem, daleko od węzła, więc biznes raczej nie kupi, a na dom też średnio się nadaje z powodu bliskości trasy :D Jak obejrzę całość pewnie więcej będzie takich sytuacji, szczególnie u Wójcika, który z tego
  • Odpowiedz
i teraz sobie pomyślcie, ze PiS chce budowac Centralny Port Lotniczy, mając doświadczenie zdobyte przy budowie lotniska w Radomiu... ech. Może po prostu przeleje im kasę i nie będą musili bawić się w jakies budowy, wywłaszczania. Kasa będzie sie zgadzac a mniej ludzi ucierpi.
  • Odpowiedz
Nadal nie mogę uwierzyć jak wszyscy (prawie) dali się rozegrać jakiemuś randomowi z TVN. Na dobra sprawę gadać z nim powinien, ze względu na pełnioną obecnie funkcję, tylko Kosztowniak. Nikomu z pozostałych nie starczyło jaj albo rozumu żeby spuścić redaktorka na drzewo. Nie liczę oczywiści Romana XD
  • Odpowiedz