Wpis z mikrobloga

Ech, muszę tutaj przekleić mój komentarz, bo FLAK mi go usunął a następnie na niego odpowiedział. Gdzie tu logika?

Muskowi powinęła się noga, popełnił błąd za który musi zapłacić karę. Tak działa świat. Plus tego jest taki, że Musk dostanie moderatora Tweetów i będzie mógł się dalej skupić na rozwijaniu swoich firm - SpaceX, Tesla, The Boring Company i Neuralink.

Jak reagują pewne osoby?

HAHAH I CO FANBOJE NIE MIELIŚCIE RACJI MUSK MUSI ZAPŁACIĆ KARĘ XDXDDDD I NIE JEST TAKI IDEALNY I ZAJEBISTY NIE TO CO JA HAHAHAA A W OGÓLE TO FASCYNOWANIE SIĘ OSOBĄ KTÓRA ROZWIJA CIEKAWE PROJEKTY TRZEBA SZKALOWAĆ!!!@1XDXDDD

Taki obraz wasz.

Fajnie, że jest ktoś taki, jak Elon. Rozwijane przez niego projekty sprawiają, że przyszłość może naprawdę być ekscytująca, a nie szara i smutna, jak jest przedstawiana w wielu wizjach. Potrzebujemy więcej takich ludzi jak On. Bardzo możliwe, że wiele z jego pomysłów nie wypali. I co z tego? Poczynione w kierunku kolonizacji Marsa kroki i rozwój SpaceX już ożywiły przemysł kosmiczny, w którym się działo ostatnio tak dużo 60 lat temu. Działania jego firm zainspirowały wiele osób do rozwinięcia się w technicznych kierunkach, do zostania inżynierami, którzy w przyszłości poprawią jakość życia na Ziemi. Pewnie na drodze do celu jeszcze nie raz powinie mu się noga.

Niestety w internecie może wypowiadać się każdy i zawsze znajdą się osoby, zwykli hejterzy, jak spamerzy tego tagu. A może wystarczy zwyczajnie dać się ludziom cieszyć tym, co Musk robi i planuje, a nie pluć jadem dookoła? Czasami mam wrażenie, że próbujecie na siłę udowodnić, jaki to Musk jest zły.

------------------------------------

A co do kolegi, który usunął mój komentarz i musiałem go pisać z pamięci (REEE)

Żałosny jesteś, ubierz karton na łeb i się rozpędź.

Pozdrawiam.

#tesla #elonmusk #abradolflinclernadzis
Pobierz
źródło: comment_5NmlspshHjtJ1vDw7jBT0YX2y4oRWDCa.jpg
  • 13
Rozwijane przez niego projekty sprawiają, że przyszłość może naprawdę być ekscytująca,


@Abradolf_Lincler: To tak jak u większości scamów na kickstarterze xDD

ożywiły przemysł kosmiczny, w którym się działo ostatnio tak dużo 60 lat temu.


@Abradolf_Lincler: No jasne.

Działania jego firm zainspirowały wiele osób do rozwinięcia się w technicznych kierunkach


@Abradolf_Lincler: Tak jak oglądanie doktora Hałsa.

Niestety w internecie może wypowiadać się każdy


@Abradolf_Lincler: Ale komuna się skończyła. Nie
Falcon Heavy będący obecnie najcięższa rakietą


https://pl.wikipedia.org/wiki/Saturn_V Masa całkowita 3 038 500 kg
https://pl.wikipedia.org/wiki/Falcon_Heavy Masa całkowita 1 420 788 kg

@TheFlashes: Widocznie nikomu tak ciężkie już nie są potrzebne. To kiedy na księżyc się wybiera? Chyba nawet ludzie tym nie polecą.

najbardziej zaawansowane technologicznie samochody


@TheFlashes: Kto tak powiedział? Że ubuntu ma na pokładzie xDD
@Abradolf_Lincler: hejterzy to, hejterzy tamto... xD

to dzięki milionom fanatyków takich jak ty, pajac Musk może robić sobie PR i lansować się na tragedii dzieci z Tajlandii, obiecując pomoc, której nigdy nie było, nazywając pedofilem ratownika, który faktycznie coś pomógł - ale nikt złego słowa nie powie, bo hehe moje memy z Teslą i SpaceX. W sumie identycznie jest z Gabe Newellem.