Wpis z mikrobloga

@JanekSkarpeta: orderpicker. Być może od przyszłego tygodnia robię szkolenie na trenera od szkoleń, a po tym szkoleniu robię uprawnienia na wózki widłowe. Przyda się na powrót do Polski.

Uprzedzając pytanie o stawkę - tygodniówka zawsze w okolicach 470-500€ przy 40 godzinach
@JanekSkarpeta: Każda agencja ma zwolenników jak i tych po drugiej stronie. Ja byłem (i w październiku wracam) w Jumbo Woerden przez Otto jako picker. Opinie o Otto sa różne.. ze potrafią kosić z salarisow pare euro itp. Ale jak pracuje sie w Jumbo czy u Alberta to takich sytuacji nie ma, bo patrzą im na ręce.
Zakwaterowanie? Mieszkałem przez 2 miesiące w 6 osob w bungalowie. Robactwa brak, łazienka bez grzyba,
@JanekSkarpeta: nie polecam, w Holandii sama patologia, duża konkurencja jeśli chodzi o tania siłę roboczą. Byłem 3 razy, w życiu już bym tam nie wrócił. Godzin będzie pewnie mało i tempo masakryczne. Teraz siedzi w Holandii moja matka od ponad roku i niby jakąś pracę ma ale też nie jest zadowolona. Jeśli się zdecydujesz to powodzenia.
@Paniol: Dzięki, bo już się zdecydowalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem rok temu w Holandii gdzie spędziłem jakieś 4 miesiące i powiem Ci, że nastawiony byłem na totalną patusiarnie, a pozytywnie zostałem zaskoczony. W pracy typowych patusow można było policzyć na palcach jednej ręki. Lokacja, na którą trafiłem początkowo była mega patusiarska, ale ekscesow, które by mnie bezpośrednio dotykały nie doświadczyłem. Z robotą było słabo przez pierwszy
@FarGO: mieszkasz na prywacie czy na mieszkaniu agencji?

Teraz pracowałem na popołudnia, wiec zobaczę ile mi to zrobi różnicy na stawce, liczę ze będzie chociaż z 50-80 więcej.

13.01 podstawy + 0.28 dodatku za zimno robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrPickles: Agencyjne ale warunki lepsze jak na niejednej prywacie :) Też mam dodatek za zimno+ teraz podwyżka mała to może przy dłużej liczbie wpadnie coś jak 400, dużo poszło też na wakacyjne ;)