Wpis z mikrobloga

Założyłem konto na #xtb
Demo żeby poobczajac jak to działa, z założeniem ze będę sobie tak oglądał dłuższy czas.
Kilka lipnych transakcji na koncie demo, już mi maile z gratulacjami przysyłają ze jakie to nie odnoszę sukcesy, i zachęty zeby kasę prawdziwa wpłacać.
Następnie telefonicznie dzwonią, i przez telefon naganiaja xD
konto szybko wygasło i nie mogę już sie bawić na demo.
Takie to wszystko naciągane i na silę, widać maja parcie zeby głównie kroić jeleni.
Raczej mnie zniechęcili
#forex #kryptowaluty #gielda
rebul4 - Założyłem konto na #xtb 
Demo żeby poobczajac jak to działa, z założeniem z...

źródło: comment_jnj0PaZObKj1bTviYJv0YpaxYfdarznA.jpg

Pobierz
  • 8
@rebul4: Tak samo miałem z City Index kiedyś. Wrzuciłem tam na próbę ze 2k i zacząłem badać, grać małymi kwotami, jak chodzi ta ich śmieszna platforma. Chodziła słabo więc się szybko wypisałem. Byłem więc tam jakieś pół roku może. Przez ten czas dostałem jakieś 30 maili od nich i 10 telefonów od jakiegoś namolnego typa który próbował wciskać mi jakieś fundusze i inne ch..-muje.
To mnie nauczyło żeby nigdy już nie
Jak już ma ktoś iść w City Index albo jakieś cypryjskie wynalazki, to XTB jest dużo bardziej profesjonalny. a marketing i ciśnienie na zakładanie rachunków ma każdy broker - ważny, aby usługa była ok i był broker regulowany
@rebul4: Xtb jest regulowane w UK, to całkiem poważna firma. Jeśli umiesz poważnie swingtradowac cfd, a nie jakieś tam śmieszne forexy śmexy (na które oni oczywiście namawiaja, bo im to generuje potężny zysk), to jest to jedna z lepszych dostępnych platform. Ma bardzo szeroka ofertę i całkiem okej spready,swapy i prowizje.