Wpis z mikrobloga

Temat wymiana oleju w automacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fbkq: jak ktoś powie, że dynamicznie to powiedz mu, żeby się jebnął. 99% osób zrobi to #!$%@?. Statycznie może nie wymienisz 100%, ale bezpiecznie jest.
W teorii jesteś w stanie to samemu zrobić, tylko trzeba wlać tyle ile się wylało i później sprawdzić czy nie brakuje. No i liczy się jakość oleju, musi być o takich parametrach, jakie
@PiczaBociana: Powiedział mi tam pan że około 600 zł za statyczną wymianę także chyba zostawię im auto :P

@Lorenzo_von_Matterhorn: Robię statyczną wymianę teraz i dynamiczną po nowym roku bo wymieniam olej tylko dlatego, że uszczelka jest już sparciała i cieknie strasznie olej ze skrzyni a wolę to zrobić teraz niż później remontować skrzynię za 7 tysięcy :D a dynamiczną wymianę zaproponował mi Kornecki Auto Sport. Co prawda zajmują się głównie
@fbkq: On jest zajebisty. W ogóle jak pojedziesz do niego to się zdziwisz, pierwszy mechanik którego widziałem w "normalnym" warsztacie (w sensie, że nie ASO) który jest czysty. :P Kultura wypowiedzi też zupełnie inna niż u kolegów po fachu.
Jedyny lepszy mechanik jakiego znam to pan Grzegorz z namiotu przy Biedronce na ul. Jana Pawła w Lublinie na Czubach (i ogólnie cała tamtejsza ekipa).