Wpis z mikrobloga

Ktoś Cię molestuje, a Ty nie chcesz być molestowana?

Uprzejmie podziękuj za okazane względy! A najlepiej jeszcze zaproś na kolację i może śniadanie z wdzięczności za to, że się jaśniepanu spodobałaś!

Źródło: Życie na maksa. Poradnik uczuciowo-seksualny

#niebieskiepaski #rozowepaski #molestowanie #katolicyzm #bekazkatoli
Pobierz BrittaAndersson - Ktoś Cię molestuje, a Ty nie chcesz być molestowana?

Uprzejmie p...
źródło: comment_ctRrGu1rWBdLy8Sprkk9iYI2JzzmT9yN.jpg
  • 42
@djavulen: Molestowanie != próba gwałtu.

Molestowaniem może być nawet samo nagabywanie i składanie niejednoznacznych propozycji. Dlatego lepiej w pierwszej kolejności spróbować załatwić sprawę polubownie, bo przecież równie dobrze może to być jakaś #!$%@? forma "flirtu" na którą pewnie jakaś część dziewczyn się łapie, stąd też nie którzy faceci obierają taką "taktykę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także nie rozumiem skąd, to oburzenie, przecież nikt tam nie mówi o
@bachuxd: Ty tak poważnie? Najczęściej takie zboki nie mają zahamowań, od słów się zaczyna :) Co mam takiemu powiedzieć? "Słuchaj, przestań, nie podoba mi się to"? Masz rację, na pewno da sobie spokój - użytkownik wykopu uratował połowę populacji przed molestowaniem [ZOBACZ JAK]. Taki opór ich jeszcze nakręca

Jasne, dziewczyna bo to dziewczyna, płeć piękna w końcu ma być miła, grzeczna, nie ma prawa się denerwować - powinna się cieszyć, że
@djavulen: Nie rozumiem dlaczego próbujesz rozszerzyć mój argument i przekształcić go w taki sposób, żeby przybrał jakąś absurdalną formę. Sprawa jest bardzo prosta, to jedynie Ty starasz się ją niepotrzebnie skomplikować i przedstawić w taki sposób, jakby ktoś Ci gdzieś tutaj kazał pokornie dać dupy jakiemuś staremu oblechowi, ale jednak nikt nic takiego tutaj nie napisał.

Także, jeśli chodzi o mnie, to po prostu zalecałbym w pierwszej kolejności w kulturalny sposób