Wpis z mikrobloga

@enron: Za to ludzie, na których tak bezowocnie #!$%@? się Miauczyński jak najbardziej potrafią dużo zrobić ze swoim życiem np potrafią wyprowadzać psa, żeby się wysrał na trawnik, #!$%@?ć sąsiadów swoim całkowitym brakiem umiejętności życia w społeczeństwie jakby ich wczoraj granatem od pługa oderwano, zawodowo wciskać gówno innym, #!$%@?ć się w nieswoje sprawy itd. itp. Jednym słowem otaczają cienką faję Miauczyńskiego sami zaradni, dynamiczni i aktywni ludzie.
serio bieganie coś daje?


@cozadauny: no daje pompę rano przed rozpoczęciem dnia, dobre samopoczucie na resztę dnia. Dzień w dzień o 5 wybiegam i sobie chwalę.
@kult_cwaniaka: ludzie #!$%@?ący Miauczyńskiego owszem mają swoje za uszami, ale on i jego permanentny #!$%@? na wszystko jest tak chory że sam #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsza jest scena, gdzie sam sobie robi problemy - przy nalewaniu kawy lejąc
@enron: można w kurtce? bo nie mam stroju i butów, jak się pod bieganie ogarnąć ?


@cozadauny: e, kurtka? Przy obecnych temperaturach? Przecież to się na krótko biega, byle krótka koszulka i portki... Ja może trochę przesadzam bo wczoraj przy zerowej temperaturze też na krótko pobiegłem, ale tak poza tym można ciuchy biegowe za grosze w lidlu ogarnąć.
@F3NIK5: zawsze męczę się z samego rana, potem cały dzień mam złudzenie, że jestem pełen energii bo nie podejmuję absolutnie żadnego wysiłku fizycznego, a tak naprawdę jestem zmęczony tym bieganiem
@enron: Przecież nie neurotyczność Miauczyńskiego jest kwintesencją całej historii, tylko #!$%@? toksyczna mentalność, która go otacza, na którą składa się nasze, polskie wychowanie, stosunek do współobywateli, wspólnoty, systemu i #!$%@? go na każdym kroku. Miauczyński jest tu tylko głosem frustracji pewnej części ludzi, który mówi głośno i wyraźnie o tym co go #!$%@? i jest to wcale nie bezpodstawne. Ja na ten przykład poczułem ulgę po scenie, w której ośmiesza babę