Wpis z mikrobloga

Sapkowski to nie ma wstydu
Jak ktoś nie wiedział, to teraz na pewno każdy się dowie, że ten zachłanny tuman wziął 30 tysięcy zamiast % D:
Nie rozumie tego jak z Pisarza dobrej kultowej książki robi sie tu zachłanną karykaturę i sie z niego szydzi.
Wstydem powinno być dal redow że nie dzielą sie kościanym z autorem książki. Który nie tylko dał im inspiracje. naprawdę wszelkie podziały spowodowane pierwszą transakcją powinny tu nie mieć miejsca. Jak sie ma miliard dochodu z wiedźmina to wstyd żeby sie o miliony szarpać z osoba która jest autorem postaci książki i fabuły
@arturccc: > dlatego oni mają pieniądze, a ty nie. Umowy się szanuje, co do moich pinienndzy to jesteś w błędzie, bo nie muszę pracować. I robię to co lubie.. A co to za postawienie sytuacji że ktoś kto stoi na gorszej pozycji ma szanować tego kto go wykorzystał i wykorzystuje. Dziękuje nie mam pytań lvl17 i chciałbyć być bogaty? czy jeszcze nie dorosłeś do swojego wieku?
bo komu był wtedy znany Wiedźmin. Gdyby nie red, sam Sapkowski byłby mało znanym autorem fantastyki.


@arturccc: bzdury piszesz. Wiedźmin był znany każdemu, choć trochę czytatemu człowiekowi, jeśli tylko choć ocierał się o literaturę SF. A do Sapkowskiego na Polconach zawsze stały kolejki po autograf, jeszcze daleko przed CD Projektem.
@FrasierCrane: ale przecież napisałem ze niezależnie co było wcześniej. Mam rozumieć ż wypowiedzi że to Sapkowski dzięki nim sie wybił bo nikt go nie znał. To skoro tak było to czemu od początku nie stwożyli swojej fabuły postaci i nie postawili tego od początku ??? Docenili dzieło zrozumieli że jest super i grali moze na to by od niego wyciągnąć za grosze te postać... bo i też za grosze mu dali.