Wpis z mikrobloga

Wiadomość dla #antykapitalizm: Bazując na waszych ostatnich dokonaniach został ostatni mit do obalenia czyli lewactwo Marksa.
Oczywistym jest że Marks był prawakiem, popierał istnienie narodu polskiego, popierał dawanie broni dla ludu i przejawiał antysemityzm. Popierał by Kaczyńskiego i jego rewolucyjne podejście do rządzenia czy ekonomii czyli sprawiedliwość społeczną która jest w opozycji do liberalizmu. Gdy już wiemy że wszyscy są po prawej stronie to należy sobie zadać pytanie co jest po lewej stronie? Smród, brud i ubóstwo. ¯\_(ツ)_/¯
#polityka #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #socdem #socjalizm
  • 12
popierał istnienie narodu polskiego


@Satan696: państwa. Wiesz chociaż jak to argumentował? Poza tym ja jako lewak też uważam, że patriotyzm u narodów uciskanych może być dzisiaj nadal elementem postępowym (w przeciwieństwie do I światowego szowinizmu).

popierał dawanie broni dla ludu


@Satan696: ciężko spodziewać się innych poglądów po rewolucjoniście (takim był przez większość swojej działalności) w tamtych czasach.

przejawiał antysemityzm


@Satan696: krytykował wszelkie religie i wypowiadał się nieprzychylnie nie tylko
@Revmir @rzuberbozy: Typowa lewackość sytuacyjna. Stalin prawak, kim prawak, lenin prawak ale źródło ich poglądów to już lewak bo sam jesteście lewakami. Jak wszystkie adaptacje lewackich pomysłów są prawackie to znaczy że to nie są lewackie pomysły lol. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@CynicznyMarksista: No hitler nie popierał i zrobił dużo więcej dla lewackości narodu polskiego, każda wioska miała budowała własne karabiny czyli prawdziwy mokry sen Marksa.
@Satan696: moralność jest funkcją walki klasowej i produktem rozwoju społecznego i z tej perspektywy można dokonywać oceny etycznej. Myślę, że skumałeś to, że mój wpis był reakcję na oszołomów nazywających Hitlera lewakiem oraz wskazaniem, że to, co dało najgorsze plony w polityce wymienionych osób to elementy stricte propagowane przez prawactwo.

każda wioska miała budowała własne karabiny czyli prawdziwy mokry sen Marksa


@Satan696: tylko do jakiego celu i dla kogo...
PS Lenina to ja akurat nie nazwałem prawakiem chociaż jego działalność pod tym kątem może kiedyś przeanalizuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno względem Stalina był na lewo.

moralność jest funkcją walki klasowej i produktem rozwoju społecznego


@Revmir: nie precyzyjnie się wyraziłem, określona moralność bo moralność w ogóle ma podłoże ewolucyjne.