Wpis z mikrobloga

Równo tydzień temu wziąłem ze schroniska (no prawie bo z towarzystwa opieki nad zwierzętami) 5 letniego pieska o nazwie Lolo ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
Pierwsze godziny w nowym domu były krótko mówiąc dzikie. Skakał jak opętany, skomlał cały czas ale jak go wziąłem na dwugodzinny spacer to się uspokoił. W kolejnym dniu jak został sam na godzinę rozszarpał dosłownie mi drzwi wejściowe z gąbki tapicerskiej ale z każdym dniem było i jest coraz lepiej i nie żałuję ani chwili, że wziąłem go pod swój dach. Teraz już słucha mnie oraz nie ciągnie tak na spacerze, nic nie niszczy i jest bardzo grzeczny lecz jeszcze długa droga przed nami. Czuje się niesamowicie dobrze, że mogłem podarować takiej istocie "nowe życie". Długo zastanawiałem się nad psem, gdyż często mnie nie ma weekendy ze względu na sport jaki uprawiam ale zdecydowałem się na taki a nie inny ruch i obecnie w weekendy będę się z nim wylegiwał i chodził na długie spacery (). Pomyślałem, że się podzielę moja radością z wami w te czwartkowe popołudnie!
Polecam ten stan ( ʖ̯)
A na focie właśnie mój nowy kompan na dobre i na złe LOLO ()

#smiesznypiesek #czujedobrzeczlowiek #pies #pieseczkizprzypadku #wygryw #chwalesie #dobrazmiana
Pobierz Phillippus - Równo tydzień temu wziąłem ze schroniska (no prawie bo z towarzystwa opi...
źródło: comment_lnFYjMT2Z6ZzaNEJEUVapo1b6sEzic9s.jpg
  • 12