Wpis z mikrobloga

Mircy spod tagu #wedkarstwo i nie tylko... #rozdajo

Chciałem wam w kilku słowach opowiedzieć o moim tacie - jakby inaczej - fanatyku wędkarstwa. To ten typ absolutnego pasjonata, który nie musi nastawiać budzika, żeby po tygodniu pracy wstać razem ze słońcem... Wiecie o czym mówię( ͡º ͜ʖ͡º) Całe życie jedna pasja - #spinning .
Prawie 10 lat temu postanowił sam dla siebie odlewać główki o takich kształtach, gramaturze i na takich hakach, jakie jemu najbardziej odpowiadały. Oferta sklepów w mniejszych miastach była dość uboga, a sprzedaż internetowa w Polsce jeszcze raczkowała.
Na codzień pracuje jako technik dentystyczny, więc precyzja to właściwie jego chleb powszedni:)
I tak oto, 10 lat temu, udało mu się "upolować" na eBayu pierwszą amerykańską, ręczną formę. Chwilę później dołączyły kolejne i po kilku miesiącach wszyscy koledzy wędkarze topili jego wyroby (robił to wtedy za zwrot materiału i przysłowiowe piwo).
Niedługo później poznał fanatyka swojego pokroju i razem rozpoczeli zabawę z silikonem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od 5 lat sprzedaje przynęty własnej roboty na allegro, a od 1,5 roku również na facebooku.
Zdobył już całkiem pokaźną rzeszę stałych klientów, gdyż praktycznie każdy, kto spróbuje - wraca. Dostaje też dużo pytań i próśb o porady, na które chętnie odpowiada - korzystajcie mireczki( )
Stale poszerza asortyment, tworzy nowe formy, kolory i rozmiary, a to znacznie skomplikowało sprzedaż dotychczasowymi kanałami (głównie przez brak przejrzystości oferty). Jako, iż chcę mu pomóc, w maju tego roku uruchomiliśmy sklep internetowy www.okoniowy.pl. Na razie nic wielkiego:)

Posiadamy głównie gumy wzorowane na tych najpopularniejszych killerach, ale sukcesywnie ukazują się własne wariacje. Lada moment pojawią się też jigi, koniki i haki, co uczyni asortyment bardziej kompletny (póki co są już czeburaszki).

Więc mirki spinningiści, z przyjemnością ogłaszam, że możecie u nas kupić wypieszczone, ręcznie wykonane gumy i główki w najniższych (!!!) cenach na rynku. Produkowane na Dolnym Śląsku - w Polsce, nie w Chinach.

Zdajemy sobie sprawę, że na chwilę obecną nie możemy konkurować z gigantami rynku, głównie przez okrojoną ofertę, ale wierzymy, że możemy stworzyć społeczność zadowolonych klientów - pasjonatów!

Tradycyjnie w ramach przywitania organizujemy pierwsze #rozdajo "okoniowych" specjałów. Do rozdania są 3 takie zestawy o wartości 30zł, jakie są widoczne na zdjęciu (wszystko co jest na zdjęciu to jeden zestaw).
Skład zestawu:
1. Larwy ważki 6cm SLIM
2. Bugsy 5cm
3. Swing Impact 6cm
4. Ripper wzór Shiner 38mm
5. Widelnica 55mm
6. Ripperw wzór Shiner 60mm
7. Główka 2g, 3g, 4g
8. Czeburaszka 1,5g; 2g, 3g
9. Ripper wzór Awaruna 55mm

Zwycięzców wyłonimy przez #mirkolos po upływie 48h. Udział biorą wszyscy, prócz zielonek ze stażem krótszym niż ten post.

Dodatkowo do końca tygodnia udzielamy RABATU -15% na cały asortyment ze sklepu www.okoniowy.pl z kodem rabatowym: 'WYKOP'.

Nie jest to jednorazowa inicjatywa, więc po więcej zapraszamy na Facebooka i wypatrujcie nas na tagu!
Połamania kija!
Pobierz
źródło: comment_gKvlVmbjQ4bJlg673RT2rBwUwoL8leuj.jpg
  • 64
@mar5hial: Wszystko fajnie, ale sklep do dopracowania. Nie dostałem żadnego e-maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia, teraz nie wiem ile mam przelać. Wziąłem nawet opcję założenia konta, ale w zamówieniach widnieje tylko spis produktów, bez sumy (uwzględniającej rabat i przesyłkę). Nie można też wybrać paczkomatu... ;)