Wpis z mikrobloga

Wykopki tlumnie oburzone.
Jak on moze dochodzic swoich praw?
Jak ten pisarz mogl nie zainwestowac w gry komputerowe?
Jak on moze rozstrzygać spór zgodnie z prawem respektujac przy tym wartosc jaka jest Państwo?
Jak on mogl przystac na oferte prawnika ktory pokazal mu jak zgarnac kilka baniek?
Ja jestem z wykopu wiec oczywiście ze bym nie chcial tych milionow skoro 10 lat temu dostalem kilka tysiaczkow. Nawet gdybym byl po 60 siatce to wybral bym szacunek tlumu kliku kliku kliku zamiast jakiegos tam sytemu norm prawnych.
Wykop wzywam do wyciagniecia swoich widel i pochodni by ukamienowac Sapkowskiego.


#sapkowski #wiedzmin #wiedzmin3 #cdprojektred
  • 15
Jak on mogl przystac na oferte prawnika ktory pokazal mu jak zgarnac kilka baniek?


@LepszyBrzuch:
Pokazał mu jak się ich domagać, a czy dostanie to raczej wątpliwe xD. CDP mu rzuci jakieś ochłapy, żeby przestał robić smród wokół marki i ich studia i się w końcu #!$%@?ł. Taki będzie finał.
Ja jestem z wykopu wiec oczywiście ze bym nie chcial tych milionow skoro 10 lat temu dostalem kilka tysiaczkow


@LepszyBrzuch: dziwne bo jakoś znakomita większość wykopków bluźni na frankowiczów że nie czytali umów które podpisywali :D
nie mam czasu ale poszukał bym w twoich wpisach czy tez nie pisałeś takich rzeczy
@LepszyBrzuch: Nie nie nie, tu nie o to chodzi.

Raczej chodzi o to, że Sapkowski (pomimo szacunku jakim darze jego dorobek pisarski) to straszny buc. Na żywo buc, przy podpisywaniu książek buc, wielokrotnie wiele osób zwracało uwagę jaki to jest buc.

I w sumie nawet nie wierzyłbym w to w 100% gdyby nie opowieść siostry która była wkręcona strasznie w jego książki.
Stała gdzieś tam po podpis na jej pierwszej książce
@przegryw_ale_wygryw: stawiasz na to pieniądze? :> Chętnie się założę.

jeden wykopek już pisał:

Nie tak dawno, dwa lata temu:

https://www.saos.org.pl/judgments/253197

Najbardziej interesujący fragment:

Sąd zważył również, że regulacja art. 44 pr. aut. stanowi wyjątek od zasady pacta sunt servanda. Stosowanie tego przepisu wymaga więc daleko idącej ostrożności. Sposób rozliczenia i wysokość wynagrodzenia powódki zostały świadomie zaproponowane przez nią samą, a następnie zaaprobowane przez pozwaną. Powódka posiadając pewne doświadczenie w zawieraniu umów