Wpis z mikrobloga

Mirki jaki był wasz najlepszy telefon przed erą dotykowych telefonów? Mój to Sony Ericsson Yari. Świetny design (choć klawiatura numeryczna była niezbyt ergonomiczna), świetny ekran, dobry aparat, gry sterowane ruchem (jak Kinect tylko kilka lat wcześniej), dobre funkcje muzyczne. Jakby nie możliwości androida pewnie do dziś bym go używał.

Pobierz
źródło: comment_XUzBcvKnQ0FxlEATiLDSUUNQshqYmFm4.jpg
  • 165
@Ryzu17: wszystkie jakie miałem to:
Nokia 6030
Nokia 6151 (karta microSD + aparat)
Nokia 6330i (metalowy)
Nokia Asha 302 (qwerty)
Nokia E72 (qwerty + 1 smartfon)
BlackBerry Q10 (qwerty + dotyk)
Xiaomi Redmi 4X
@Drogomir: To samo, zdecydowanie najlepszy aparat jaki miałem z ksenonową (!!!) lampą błyskową - ostatni model, w którym Nokia stosowała takie rozwiązania. Miałem też N93 na którym najlepiej grało się na emulatorach (ze względu na obracany ekran do pozycji jak w Gameboyu SP). Złote czasy :)
@fazjoszi: piątkę przybij. Miałem ten sam. Kolega rzucił nim daleko przez okno na dach stodoły, odbił się, spadł na beton i nic. Rzucił nim z metra w ścianę stodoły i myślał, że go pokonał, a telefon nagle zadzwonił :-) oczywiście tylko jeden sygnał, bo w godzinach szczytu kto by wtedy zadzwonił...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ryzu17: Motorola A1000
Ale to był kozak, 3" z rysikiem, 8 kierunkowy fizyczny dżojstik. Głośniki stereo z subwooferem xD nie było w tym telefonie silniczka wibracji. Zamiast tego był plik audio z niskimi tonami odgrywany z głośnika, żeby wywołać wibrację. Przeszłam na tym wszystkie maria, dooma, final fantasy 1 2 3 4 i wiele innych. Nie ma nic lepszego do grania od dżojstika i przycisków po drugiej stronie. Dzisiejsze smartfony mogą
Pobierz
źródło: comment_3Ca4Xz7APFDymQ3qHNFQvVAPG77lzh7N.jpg