Wpis z mikrobloga

@jombsik: istnieniem. Chcesz otworzyć port albo przekierować ssh pod dany pc? Powodzenia, najbliższe porty jakie możesz ruszyć zaczynają się od 1000. Niżej nic nie zdziałasz.
Kurcze, w takim razie zmienimy sobie funbox na coś własnego!
Taki #!$%@?. Jak masz dekoder, a napisałeś że chcesz też tv, to jesteś skazany na funboxa - inaczej nie przekierujesz odpowiednio sygnału do tv()
@wykopowypixel: żadnych zażaleń odnośnie pingu czy pakietów nie mam osobiście. Były niedawno problemy ale chyba całego Orange, bo ping skoczył z 40 do 104, ale dwie osoby w grze też miały ten problem - na pytanie jaki isp odpowiedziały że Orange - czyli cała sieć coś mulila.

Serio, gdyby nie ten #!$%@? funbox, to by było spoczko w pełni
Chcesz otworzyć port albo przekierować ssh pod dany pc? Powodzenia, najbliższe porty jakie możesz ruszyć zaczynają się od 1000.


@redmonk: jako że nic z powyższego nie zrozumiałem, to pewnie mi ten funbox aż tak nie będzie przeszkadzał ;)
Dzięki za rozbudowaną opinię kolego.
@jombsik: no i jeśli wifi chcesz, a mieszkasz w bloku, to możesz zauważyć lekki problem w pomieszczeniu za 3-4 ścianami. Z tego co widziałem to ichniejszy router.. nie ma żadnej antentki zewnętrznej. Planuję go powiesić wyżej i na zewnątrz garderoby, może to cos da, ewentualnie prosić się o zmianę :P ale to już opcja ostateczna bo wątpię że coś uzyskam