Wpis z mikrobloga

-halo policja?
-tak tu policja
-marzy mi się scena poszukiwania dziecka
-say no more

Niesamowicie miłe uczucie gdy na wieść, że nagrywasz kolejny film na Youtube policja chce pomóc i przyjeżdza kilkoma radiowozami, psami tropiącymi i dodatkowo ze strażą pożarną. Naprawdę chcieli pomóc, sami proponowali czy danej sceny nie chce powtórzyć by wypadło wszystko profesjonalnie. Z uśmiechem, na luzie, naprawdę chcieli pomóc bo wiedzą, że czasem moje filmy mają zasięgi i uczą dzieciaki mądrych rzeczy. Szacunek dla panów policjantów, panów strażaków i dwóch owczarków nazistowskich. Skubany jeden tak mi zagrał łapką scenę znalezienia rzeczy zaginionego dziecka, że zawodowy aktor by tak nie zrobił. JP na 0 %

#policja #tworczoscwlasna
r.....a - -halo policja? 
-tak tu policja
-marzy mi się scena poszukiwania dziecka
...

źródło: comment_B2tUOQ60FC8GgrhcV9qlcFwd9PVGlDT2.jpg

Pobierz
  • 17
@rezyserzycia: bardzo cenię Twoje filmy na YouTube, ale czy nie grales przypadkiem w jakims filmie/serialu? No po prostu nie mogę umiejscowić Twojej twarzy w żadnej telewizyjnej produkcji, a wydaje mi sie, że w czymś grałeś. Byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo mam taką rozkmine za każdym razem jak widzę Twój wpis i później nie mogę spać xD
@rezyserzycia: pewnie Ci współczuli, że ta gruba baba w tv nie dała Ci dojść do słowa :)


Miałam śmieszną rozmowę z mamą. Coś mi tam mówi, że w telewizorni był program o toksycznych ludziach przedwczoraj i jak wobec takich trzeba się zachowywać. Pytam czy chłopak też był na tym nagraniu - "No był, taki miły jutuber, ale ta duża baba mu się nie dała odezwać" xD #mniesmieszy
@rezyserzycia: strasznie cię lubię za takie pozytywne akcje, często też o podobnych innych czasami nawet głupotkach wspominasz na instastory czy wszędzie indziej gdzie cię można znaleźć. To jest takie wiesz, że aż mimowolnie na twarzy pojawia się banan :) owszem, poruszasz się też wśród cięższych tematów, co do aktualnie poruszanego -widziałam zwiastun i miałam mega ciarki, idealnie dobrana muzyka, robi robotę. Chociaż to tylko zwiastun. Mam nadzieję że premiera w tym