Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę o tym całym filmie "Kler". Jak bardzo trzeba nie mieć życia, żeby chcieć iść do kina popatrzeć jak kilku aktorów przebranych w sutanny i koloratki przeklina i odgrywa inne gorszące scenki. No bo po co ktokolwiek idzie na ten film? Dowiedzieć się czegoś? No chyba nie, bo to przecież nie dokument; a o rzekomej pazerności i innych występkach kleru oni już przecież wiedzą bez tego filmu.

Gdyby na przykład mi, katolikowi, ktoś powiedział, że jakiś prawicowy homofobiczny reżyser nakręcił film "Geje" o takiej właśnie tematyce to kompletnie nie byłbym zainteresowany poświęceniem swojego czasu i pieniędzy na obejrzenie takiego dzieła. Mam swoją opinię o gejach i wyobrażenie o tym co robią i zupełnie mi nie w smak, żeby oglądać to na ekranie. Tymczasem na Kler poszło już podobno 2 mln ludzi, w znakomitej większości ateistów, antyklerykałów i innych lewaków.

Serio. Nie ogarniam.

#kler #niepopularnaopinia #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Pobierz mateusza - Tak sobie myślę o tym całym filmie "Kler". Jak bardzo trzeba nie mieć życi...
źródło: comment_G9vox0prYPvfzAiEVPnS64EHGHAT43kz.jpg
  • 71
@mateusza: Byłem, widziałem. Nie jestem antyklerykałem i jak sam pisałeś nie dowiedziałem się niczego nowego bo to nie dokument. Najlepsze jest to, że ten film wcale nie jest taki jednoznaczny jakim niektórzy ateusze chcieliby go widzieć. Jest kilka świetnych ról - Braciak i Gajos, kilka śmiesznych momentów, ale ogólnie to typowy film Smarzowskiego, kótóry pewnie za 2 lata wypuści film właśnie o gejach (o dziwo w klerze nie był poruszony problem
@TS050: dziwna sprawa, Google coś zmienił. Zawsze udostępniałem tylko dostępność bez szczegółów (było mi to potrzebne zawodowo kilka lat temu jak prowadziłem szkolenia) a teraz widzę, że pojawiły się szczegóły... Poprawione.
ak bardzo trzeba nie mieć życia, żeby chcieć iść do kina popatrzeć jak kilku aktorów przebranych w sutanny i koloratki przeklina i odgrywa inne gorszące scenki


@mateusza: Podobnie jak trzeba mieć #!$%@? w głowie, żeby iść i patrzeć jak przebrany facet w sutannę odpierdziela jakiś szajs przed tłumem ludzi i opowiada o jakimś starym gościu na chmurce i jego synu, cieśli który na ironię losu został przybity do kawałka drzewa.( ͡
@mateusza: >Jak bardzo trzeba nie mieć życia, żeby chcieć iść do kina popatrzeć jak kilku aktorów przebranych w [red.] kostiumy przeklina i odgrywa inne gorszące scenki.
w kinie polskim jest trend na gorszące scenki
co do oglądania aktorów przebranych w kostiumy i odgrywających role (jak bardzo nie wulgarne by były) to jest jest podstawa całej kinematografii a także teatru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w znakomitej większości ateistów, antyklerykałów i innych lewaków.


@mateusza: faktycznie nie ogarniasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio - jak było z "aferą taśmową"? Ludzie dowiedzieli się, że politycy są oderwani od "plebsu" i ich to wali, co z nim będzie po tym, jak już na nich zagłosują? No nie - wiedzieli to już znacznie wcześniej, po prostu mieli to jasno pokazane i dlatego sondaże