Wpis z mikrobloga

@getin: no chyba, że tak, ja miałem takie miejsce, że trzy sztuki wyciągnąłem, bo szczupak ma swoje rewiry i jak jeden znika to drugi, po krótkim czasie, zajmuje jego miejsce
@getin chyba też mam już takie miejsce. 3 razy byłem tej jesieni, i 3 szczupaki. Jeden się zerwał, drugi 42cm i teraz ten. W czwartek się wybieram znowu to sprawdzę to samo miejsce:) w czwartek uderzam też z sucide duck:) nakupilem rok temu pełno woblerów itp. to teraz sobie testuje :)
@Hipodups: a u mnie o dziwo zawsze bierze na klasyczne DAMoskie obrotówki, z zdartymi naklejkami, okonie, szczupki, czym bym nie ciskał zawsze wracam do klasyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@koters: nic. Jeszcze zapakowana leży:) rok temu zrobiłem zakupy na Allegro za ponad 200zl. Nakupilem woblerów po 4-6zl. Gum po 1-3zl, ripperowow po 3-6 zł. Kaczka akurat była najdroższa. I co wypad na spinning to coś nowego biorę. A , że spininguje głównie jesienia i wiosna to powoli idzie. Kaczuche będę testował w czwartek chyba. Dam znać:) mam wersję ciemna 10,5 cm i chyba 28g.
@koters: u mnie w tym tygodniu wzięły 3 szczupłe (3 razy spiningowalem w tym roku:p)Pierwszy na paprocha 3cm żółty i czerwony łeb. Myślę że było to 60+ bo się odgryzł. Nie miałem przyponu. Opisane w tagu parę dni temu. W czwartek mi wziął na gumę 6cm czerwono pomarańczowa. Dzisiaj wobler niebieski 9cm że sterem i grzechotką jaki widać na zdjęciu. Na gumy i blachy dzisiaj nic. Rzucałem wahadłówka alga w tym
@koters A to różnie. Dolny Śląsk. Teraz ostatnio na zaporowym na Widawie - Stradomia czesto też sama Widawa. Czasem też odra w okolicach Wrocławia. Do tego może ze dwa małe łowiska.