Wpis z mikrobloga

  • 1
@Destruktor91 jak jeździłem w pizzerii i któregoś zimowego dnia jeździłem jak zwykle w krótkim rękawku, to w którymś momencie dziewczyny z pizzerii mi powiedziały, że ja jestem #!$%@?. Zapytałem o co im chodzi, a one mówią, że ja jestem w krótkim rękawku, a na zewnątrz jest -14 stopni. W Finlandii w tym roku też wszyscy na mnie patrzyli jak na ufoludka, bo magazyn materiałów mieliśmy w kontenerze przed halą i nikt tam
@makrofag: @dzek: nie badałem, nigdy nie miałem takich problemów i jak czytam objawy to praktycznie żaden u mnie nie występuje. A z tym, że mi zawsze ciepło to nie jest uczucie gorąca, jak to jest napisane w objawach nadczynności tarczycy, tylko raczej ignorowanie zimna. Ja odczuwam zimno, zazwyczaj jestem w stanie dość dokładnie powiedzieć jaka panuje wokół mnie temperatura, ale mam najwyraźniej bardzo dobre krążenie i dopóki się ruszam, to
@makrofag: @dzek: ale dzięki za sugestię, zapytam o to gdy będę następnym razem u lekarza. Niestety nie wiem tylko kiedy to będzie, bo ja bardzo rzadko choruję ;). Przez całe moje zawodowe życie, a będzie to około 15 lat, wziąłem L4 dosłownie 4 razy: jak spadłem ze schodów i miałem krwiaka na kostce, przez co nie mogłem chodzić, jak uciąłem sobie palec drzwiami od auta (true story), jak dostałem zapalenia