Wpis z mikrobloga

Zabawne że wczoraj wieczorem przeglądając jakieś vlogi na yt, wpadł mi jakiś vlog polaka o cenach w sklepach w USA. Uznałem że w sumie to spoko mówi, merytorycznie, całkiem sympatycznie, a że ja kocham stany to obejrze jeszcze jeden odcinek. A potem odkryłem że ma jeszcze wcześniejszy wyjazd do stanów i cały go obejrzałem (14 odcinków vloga?), a potem zacząłem oglądać drugi sezon i już jestem na odc 9. I w sumie to ogarnąłem nagle że on jest na wykopie. Ej @Cash1337 dzięki za zapełnienie mi całego weekendu super vlogami. Gonciarz może się przy Tobie chować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@empe12: vlog casha. Teraz jest w Australii z tego co widzę, ale ja lecę pokolei całe USA poki co ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajna merytoryczna wiedza i spojrzenie na różne stany i miasta
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz WOW! Ktoś trafił na mojego vloga przez filmy z USA :D szok! YouTube chyba mnie bardzo polubił ostatnio.
Aż ciężko mi uwierzyć, że poświęciłeś tyle czasu na moje filmy. Super :D aż się ryj człowiekowi od razu po przebudzeniu cieszy. Proszę bardzo i dziękuję :P

@empe12 youtube.com/vlogcasha
  • Odpowiedz