Wpis z mikrobloga

  • 8
Wykopki, jest sprawą gdzie siła wykopu by się przydała. Ogólnie chodzi o chatkę puchatka która chcą modernizowac, a mnie i wielu osobom kochającym Bieszczady nie podoba się ten pomysł. Chatka ma swoją dusze, która straci po takiej modernizacji. Dlatego zwracam się do was o pomoc w zbieraniu podpisów podpetycja, która napisała dziewczyna tak samo kochająca Biesy jak ja lub nawet bardziej. Liczę na was, bo zacznie się od chatki puchatka a później pójdzie z góry... I już nie będzie można rzucić wszystkiego i wyjechać w Bieszczady tzn będzie można tylko już nie to samo, żeby po ich modernizacjach etc poczuć to co teraz w Biesach trzeba będzie jechać na Kamczatkę czy inna Alaskę. Z reszta, wiecie o co chodzi. Podpisujcie i podawajcie gdzie się da.
W kupie siła.
Jak ktoś ma jakieś pomysly, jakkolwiek chciałby się do inicjatywy dołączyć to zapraszam na priv bądź tu:
https://www.facebook.com/groups/297487307740575/
Dzięki wielkie.

https://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_modernizacji_chatki_puchatka?u=1966644&s=55713434

P.s.
Zdjęcie z niedawnego pobytu w chatce

#bieszczady #gory #podroze #podrozujzwykopem #natura #niewiemjaktootagowac #pomocy
jarrem - Wykopki, jest sprawą gdzie siła wykopu by się przydała. Ogólnie chodzi o cha...

źródło: comment_J3eyp72lUvZJn0Ccm4aBtro6hC415TNb.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@jarrem dajcie spokój. Klimat kilmatem, ale tam jest taki syf, że głowa boli. Rozumiem że sranie na Małysza to też dla Ciebie klimat? Trzeba iść z duchem czasu, tym bardziej że projekt jest niezły.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cziwol przeczytaj petycje to będziesz wiedział o co chodzi. Niektórych rzeczy nie powinno się zmieniać choćby dlatego że niosą ze sobą jakąś historię. Wszędzie pełno masz hoteli luksusowych itp dla luksusowego wypadu w Bieszczady jedz do Arłamowa. Chatka jest klimatycznym przystankiem na trasie. I tak jak napisałem, zacznie się od chatki a później pójdzie z góry... Po co wam ta modernizacja ludzie? Bo trzeba iść z duchem czasu? Nie można nic zachować
  • Odpowiedz