Wpis z mikrobloga

Oglądając ostatnie meczu Realu nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ostatnie sezony z Ronaldo w składzie i Zidane'm w roli trenera przeciekły mi przez palce ... w sensie nie poczułem, że to są momenty, chwile tak ważne, że długo mogą się nie powtórzyć i warto to docenić w tejże chwili ... nie zrobiłem tego w tamtej chwili ... i bardzo żałuje.
#mecz #pilkanozna #cr7 #realmadryt #juventus
LubieDlugoSpac - Oglądając ostatnie meczu Realu nie mogę oprzeć się wrażeniu, że osta...

źródło: comment_wbe31AwA502qfKZDG7IAR32fQfIoSvt2.jpg

Pobierz
  • 4
@LubieDlugoSpac: Jak tak patrzę z perspektywy dzisiejszej to Zidane jest po prostu zajebistym trenerem. Potrafił ułożyć zespół, nawet pomimo tej gry Benzemy to wyniki go broniły. Musiał mieć twardą rękę, po prostu mieć jaja bo jak patrzę na dzisiejsze zespoły Bayernu i Realu to trenerzy w nich nie mają żadnego wkładu w grę klubu i strach w podejmowaniu decyzji ich paraliżuje
@zajebotka: A ja myślę, że oprócz jaj to Zidane miał charyzmę, samo obcowanie z taką legendą, pomimo tego, że nie był jakoś mega doświadczony jako trener, robiło robotę, podnosiło morale, no pomyśl sobie, trenuje Ciebie sam Zidane, patrzy na Ciebie, analizuje każdy Twój ruch, możesz sobie pozwolić na #!$%@? maniany? No, nie bardzo ... chcesz się pokazać z jak najlepszej strony.
@LubieDlugoSpac: Myślę że ta świadomość akurat nie pomagała bo jednak taki Ronaldo to lepszy zawodnik od Zidana a że właśnie nie miał doświadczenia to na początku zawodnicy wcale nie musieli go traktować poważnie i mogli podważać jego słowa jak to zazwyczaj bywa przy gwiazdach. Ta charyzma to było jednak coś ponad stan, coś pięknego bo jak tak patrzę na trenerów czołowych klubów to czasami boli ten brak jaj.
Kovac w Bayernie,