Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pochwale sie może tym to mój tata zrobił na emeryturze:) wszystko prócz torów i samej kolejki H0 jest robione ręcznie:) drzewa to stara choinka, troche patyków, papieru, mąki, wody i farbek:)
    #hobby #modelarstwo #kolejkah0 #chwalesie #gownowpis #rekodzielo #kolej
    Za chwile dodam druga stronę i tył;)
    pokaż całość

odpowiedzi (73)

Już prawie 24h jestem na SORze w Szpitalu Praskim #warszawa. W niedzielę wieczorem coś ukuło mnie w boku tak, że ledwo się ruszałem. Pogotowie zawiozło mnie z objawami kolki nerkowej.

Niestety USG wykazało zmiany na wątrobie i w nadnerczu. Czekam na przyjęcie na oddział bo miejsc nie ma, w celu dalszej diagnostyki pod kątem #rak #nowotwory

pokaż spoiler Kurwa za dużo czasu na wykopie i może rzeczywiście raka dostałem

Mirki i Mirabelki - badajcie się regularnie i nie odkładajcie wizyty u lekarza. Może gdybym co pół roku robił morfologię i szybciej poszedł z pierwszymi objawami do internisty, to może byłbym 2-3 miesiące do przodu.

Post trochę atencyjny, ale chciałem się wygadać. Kto chce niech zostawili plusa, kto nie niech nie hejtuje.

pokaż spoiler Rak to pała - oficjalni huligani chemioterapii
    pokaż całość

odpowiedzi (84)

Gdy byłem mały próbowałem się dowiedzieć co oznaczają dwie gwiazdki nad herbem Juventusu. Ponieważ mieszkałem na wsi gdzie nikt nie miał internetu, dowiedziałem się od kuzyna z miasta powiatowego, że złota gwiazda symbolizuje zdobycie 10 mistrzostw Włoch. Byłem pod wielkim wrażeniem osiągnięć Starej Damy. Zacząłem się zastanawiać analogicznie czy inne gwiazdki nad herbami klubów coś oznaczają. Nawet kuzyn nie wiedział, co oznacza biała gwiazda nad herbem polskiego klubu Wisła Kraków. Cała sprawa nie dawała mi spokoju przez wiele miesięcy. Aż pewnego dnia odkryłem dzięki swojej wytrwałości, że gwiazda biała symbolizuje pedała. Stąd znana przyśpiewka "gwiazda biała znak pedała". Jestem pod wrażeniem szczerość właścicieli klubu.
    #ekstraklasa #seriea #pilkanozna #ciekawostki #wislakrakow
    pokaż całość

odpowiedzi (14)