Wpis z mikrobloga

W podstawówce pisałem w gazetce szkolnej i robiłem poważniejsze teksty, niż na nczas.com xD

ZAORAŁ

PRZECZOŁGAŁ

A nawiasem mówiąc o co chodziło? O projekt ustawy zaproponowany przez STOP NOP, który zakłada zniesienie obowiązku szczepień i stawia na ich dobrowolność. Liroy głosował "za", a jego dyskusja o tym z Morozowskim jest podobno jedną wielką orką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co to za gimbusy prowadzą te portal? Kompromitacja x2 - raz, że poparli tutaj stanowisko Liroya i dwa to chyba nawet nie kryją się zbytnio z tym, że te teksty są kierowane głównie do 15-latków
#neuropa #4konserwy #szczepienia #polska
waro - W podstawówce pisałem w gazetce szkolnej i robiłem poważniejsze teksty, niż na...

źródło: comment_a7gTPMwndCmca91cnSoYNb2o0sETkDtx.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@waro: Ale wiesz, że kraje skandynawskie, Niemcy, Wielka Brytania, Belgia mają nieobowiązkowe szczepienia i nie zmienia to odsetku ludzi zaszczepionych? Tu nie chodzi o to, żeby się nie szczepić, tylko żeby mieć wybór.
  • Odpowiedz
@waro: xD wolność to jest hasełko? Wiesz w jaki sposób bada się szczepionki? W ogóle się ich nie bada. Gdy pojawia się epidemia, to po prostu wynajduje się szczepionkę, które pomoże lub nie, a potem szczepi wszystkich w nadziei, że to może pomóc, nie wiedząc jakie są skutki uboczne. Ja wolę mieć wybór, czy moje dziecko będzie szczepione czymś, co nie jest nawet przebadane. A ty możesz dołączyć do #antykapitalizm,
  • Odpowiedz
Wiesz w jaki sposób bada się szczepionki? W ogóle się ich nie bada

Ja wolę mieć wybór, czy moje dziecko będzie szczepione czymś, co nie jest nawet przebadane


@Metaforzysta: i ja mam cię traktować poważnie?
  • Odpowiedz