Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Galactus: to już wymóg #!$%@? biurokracji, ktora z lekarzem nie ma nic wspólnego i niepotrzebnie tworzy doń kolejki.
Ludzie chodzą po kwit zamiast się kurować, a lekarz zamiast leczyć to traci czas na pierdoły. Potem jak ktoś naprawdę potrzebuje pomocy lekarza to się nie idzie dostać i zdziwko, że kolejki.
Mieszkam #zagranico i jak ktoś tu ma przeziębienie to nie lata po lekarzach i nie pogarsza tym swojego stanu ani nie
@wysuszony: ja się dziwię, że muszą stać. To jest kontr-efektywne. Zamiast wypoczywać aby szybciej wyzdrowieć, to się roznosi zarazki i blokuje kolejkę u lekarza.
Taka sama patologia jak z wyżywieniem i ciszą nocną w polskich szpitalach podczas gdy pożywna dieta i dobry sen to najważniejsze elementy regeneracji organizmu.
@goferek: akurat przeziębionych to faktycznie lekarz powinien nie przyjmować. Nic im nie poradzi, a kolejkę blokują i rozsiewają zarazki.

Przeziębienie ma to do siebie, że leczone trwa 7 dni, a nie leczone tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[]

@szpongiel Z drugiej strony człowiek nie zawsze wie, że to tylko przeziębienie. Mi się kiedyś przeziębienie przedłużalo to poszedłem do lekarza i się okazali, że to angina xD. Wiec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv: no tak, ale jakby ludzie chodzili tylko gdy faktycznie się przedłuża albo wyjątkowo źke się czują, to by może 10-15% poszło z tych co obecnie idą niepotrzebnie zapychać kolejkę.
Co do zwolnienia, to już pisałem kilka razy i mogę jedynie dodać: socjalizm bohatersko walczy z probmemami, które sam stworzył ¯_(ツ)_/¯