Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś przegapił, to w znalezisku o hebefilii kandydata Nowej Prawicy do Rady Miasta Rzeszów pojawiło się pełno smaczków w powiązanych - więcej przykładów podrywania nieletnich, do tego wyszło na jaw, że był starszy niż u̶s̶t̶a̶w̶a̶ znalezisko przewidziało, a także potwierdzenie autentyczności zrzutów przez samego oskarżanego.

https://www.wykop.pl/link/4575707/kandydat-do-rady-miasta-rzeszowa-5-lat-temu-podrywal-14-latke/

XDDDDDDD to jest ta moralność i zasady prawicowe? Chcecie chronić Polskę przed islamem i zalewem lewactwa?

Picrel banda podejrzanych typów, chroniąca tego obrzydliwego ziomka. Co ciekawe, zakopywali też moje znalezisko, gdzie też potępiałem znalezisko pedofilii. @Moderacja może się weźmiecie za tych chorych ludzi? Czy polityczna poprawność wam nie pozwala potępiać tych amatorów podrywów nastoletnich dzieci przez dorosłych?

#polityka #neuropa #bekazpodludzi #pedofilewiary #bekazkatoli
Pobierz Nieprzyjazny_Ziemniak - Gdyby ktoś przegapił, to w znalezisku o hebefilii kandydata N...
źródło: comment_jQl0JTI90nbmtYv7JOZkXvRZYsczZgJN.jpg
  • 13
@Nieprzyjazny_Ziemniak a towarzysz Daleki_Jones nie nazywał przypadkiem kiedyś fanów chińskich bajek pedofilami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
! to całkiem zabawne, że o pedofilię bogu ducha winnych ludzi oskarża obrońca pedofilów w sutannach czy innych amatorów dzieci.
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Rozumiem, że wykopowa policja ma w równym stopniu zająć się osobami zakopującymi znaleziska informujące o pedofilii w środowiskach LGBT czy innych, informujące że to jednak nie księża są największą grupą pedofilii, które zakopywał tak ochoczo invisibleborder, vco1, grubson...

Czy wtedy moralność i zasady lewicowe nie mają już wtedy większego znaczenia?

Prześledź ten temat: https://www.wykop.pl/link/4511949/rabin-z-minesoty-oskarzony-o-naklanianie-15-latka-do-seksu/
I to na obrazku i słynny wpis kukaraczy.
Ja nie oceniam, pokazuje hipokryzję.
Pobierz Nuckyy - @Nieprzyjazny_Ziemniak: Rozumiem, że wykopowa policja ma w równym stopniu za...
źródło: comment_BxDbJL3qelPyjBHUQGNgsgcPDeQjHZbl.jpg