Wpis z mikrobloga

@CynicznyMarksista: Z bólem serca na partię Wolność, bo mam w dupie prywatne poglądy JKM, które nie mają nic wspólnego z tym, jak Polska miałaby wyglądać za jego rządów, a program partii ma kluczowe dla mnie postulaty.
@chanelzeg: Nie interesuje mnie jego opinia na temat szczepionek, lekkiej pedofilii czy innych tego typu bzdur, tylko program gospodarczy. Na moje życie nie ma wpływu fakt, że premier kraju uważa, że dla JEGO córki byłby lepszy łagodny pedofil czy edukacja seksualna, albo, że Hitler mógł nie wiedzieć o Holokauście.

A na temat jego finansowania z Kremla masz jakiś dowód? Jak tak, to nie ślęcz na wykopie utrzymując bordowy nick, tylko idź
@CynicznyMarksista: Skoro nie dzieli, to gdzie masz w programie partii chociażby coś o lekkiej pedofilii?
Którzy członkowie się go nie trzymają? Co, może chodzi o ten marsz równości w Szczecinie? XD
Przecież obrzydzenie spowodowane okazywaniem manifestowania swojej orientacji seksualnej jest naruszeniem wolności drugiego człowieka, nie zależnie czy to jest homo czy heteroseksualizm lub zoofilia.

Co do programu, to nazywa się „Dumna Bogata Polska”. A jeśli z jakichś powodów nie możesz go
@rwL_: > A na temat jego finansowania z Kremla masz jakiś dowód? Jak tak, to nie ślęcz na wykopie utrzymując bordowy nick, tylko idź do prokuratury, bo taka sytuacja jest przestępstwem.

Z jakiego paragrafu mam go zgłosić?
Serio myślisz, że koleś, który niemal codziennie mówi przekazy dokładnie za RT nie jest ruskim agentem?
Skoro nie dzieli, to gdzie masz w programie partii chociażby coś o lekkiej pedofilii?


@rwL_: Platforma też miała program( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co, może chodzi o ten marsz równości w Szczecinie?


@rwL_: Ty to powiedziałeś.

Przecież obrzydzenie spowodowane okazywaniem manifestowania swojej orientacji seksualnej jest naruszeniem wolności drugiego człowieka,


@rwL_: Cywilizowany świat i polska konstytucjs tak nie twierdzą.

Dla mnie Janusz Korwin Mikke i partia Wolność
Pobierz CynicznyMarksista - > Skoro nie dzieli, to gdzie masz w programie partii chociażby co...
źródło: comment_JCo4hSsFHasdPDGIfCfLNtD9n32e7nc4.jpg
@CynicznyMarksista:

Platforma jest związana z okrągłym stołem.

Janusz Korwin Mikke nie nakazuje ci posyłanie swojej córki w ręce „lekkiego” pedofila (jak to brzmi xD), tylko wyraża na ten temat swoje zdanie. Nie paraduje publicznie wygłaszając je, tylko udziela wywiadu, gdzie widzi to tylko dana grupa odbiorców. Krótko mówiąc - ten, kto nie chce śledzić polityki na te wypowiedzi nie trafia, a ktoś, kto wychodzi z rodziną na spacer w miejscu publicznym
zdanie. Nie paraduje publicznie wygłaszając je

o udziela wywiadu


@rwL_: Wybierz jedno.

polityki na te wypowiedzi nie trafia


Co z tego?

wychodzi z rodziną na spacer widzi


@rwL_: Ten kto włącza radio.

paradujących po ulicy homoseksualistów.


@rwL_: I co z tego? Skąd Wiesz ze ktoś jest homoseksualistą?

która kończy się na wolności drugiego człowieka.


@rwL_: Nie kłam.

takie coś Cię obrzydza, to nie powinieneś mieć praw wyborczych


@
@CynicznyMarksista:
1. Udzielając wywiadu do prywatnych mediów paradujesz publicznie po ulicach? Znasz w ogóle definicję parady? To, że każdy może mieć do nich (wywiadów) dostęp, nie znaczy, że ma. Z różnych powodów.
Za to każdy ma dostęp do spaceru w miejscu publicznym, gdzie swoją manifestacje mieliby ludzie, którzy chcą pokazać swoją orientację seksualną. Ja nie miałbym nic przeciwko, ale są ludzie, których naruszyłoby to dobra osobiste. W przestrzeni publicznej. Na spacerze.