Wpis z mikrobloga

  • 1
Hej Mirki spod tagu #xiaomi #redminote4 czy ktoś z was się orientuje czy da się a jeżeli tak to jak ustawić w telefonie aby dało się korzystać z etui typu jak na zdjęciu, czyli dwa okienka: większe na górze i mniejsze na dole. Mam taki problem że w momencie gdy mam zamknięte etui i ktoś dzwoni to nie mogę odebrać bez otwierania etui bo przycisk odbierania muszę przesunąć do góry a nie w bok więc funkcjonalność etui jest wtedy żadna :/ Da się to jakoś zmienić aby dobrze działało, czy w tym modelu telefonu nie ma takiej opcji aby to działało?
Zamieszczam zdjęcie poglądowe.
woojas - Hej Mirki spod tagu #xiaomi #redminote4 czy ktoś z was się orientuje czy da ...

źródło: comment_6SQ9vX4OQ8aQUpM4SsSxVtKwDqxv23WS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@woojas: wejdź w ustawienia, wpisz w wyszukiwaniu hasło REGION, zmień np na Szwajcarie (jest poza UE i RODO), wejdź w aplikacje Motywy, poszukaj motywu który ma takie coś I aktuwuj motyw
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Increev bardzo dziękuję za pomoc, a czy przypadkiem motywy nie były wcześniej dostępne również w Polsce? Bo coś kojarzę że kiedyś aplikacja motywy była na pulpicie ale ostatnio jej nie widziałem.
  • Odpowiedz
@woojas: Owszem, były dostępne. Ale gdy weszło RODO to aplikacja ta zniknęła ze wszystkich telefonów, które były ustawione na region państw członkowskich UE (z niewiadomych mi powodów). Aplikacja pojawia się przy ustawieniu każdego innego kraju (ale nie polecam Indii itp, gdyż oprócz motywów ściągnie Ci z 20 różnych niepotrzebnych aplikacji)
  • Odpowiedz