Wpis z mikrobloga

Mircy, chciałbym wysłać swoich staruszków (oboje > lvl 70 ale całkowicie sprawni) w jakieś ciepłe miejsce na wakacje

-czas - wakacje 2019
-gdzieś stosunkowo blisko, ale ciepło (coś jak #grecja, #chorwacja, #bulgaria etc.)
-najlepiej z biura podróży, z polskim rezydentem
-około 10 dni
-wycieczki fakultatywne mile widziane
-budżet do 3.5k pln

znacie jakieś zaufane i sprawdzone biuro podróży z ukierunkowaniem na seniorów? Bo fajnie by było gdyby podróżowali sobie w grupie rówieśników @Breakplan , może wy dacie radę pomóc?
#wakacje #kiciochpyta #urlop #podroze
  • 13
@tomekamila: Velika jedynie od czerwca do połowy września, ponieważ tam często zimne masy powietrza przez morze Czarne wzdłuż Bułgarii przedostają się i jest poniżej 20 stopnii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dr_Killjoy: tylko nie Bułgaria. Kup im bilet gdzies gdzie są pięknie widoki, może faktycznie Grecja. A Włochy? W Genui i okolicach jest przepięknie
@Dr_Killjoy tzn ja piszę z własnego doświadczenia. Bułgaria to taka polska 20 lat temu. Ogromna bieda. Jak tylko kawałek wychyli się głowe spoza hotelu to bije w oczy na każdym kroku. Brudne odrapane budynki, stare smrodzace samochody. Miejsce gdzie ja bylam mało co oferował do zwiedzania, ale może też wybrałam felerne miejsce. W Grecji masz widoki piękne, jakieś skałki, no ogólnie klimat całkiem całkiem inny.