Wpis z mikrobloga

@OrangeEkspert: Próbuję aktywować (jak co miesiąc) pakiet rozmów + smsy + internet w Orange Free na kartę za 25zł. Po wpisaniu *102*75# dostaję komunikat 'Nieznany serwis'. Próbowałem tez smsem. Swoją drogą mega wkurzające jest to, że mam kilkadziesiąt złotych na koncie promocyjnym (które są dla mnie totalnie bezużyteczne), a nie mogę ich wykorzystać nawet na wysłanie głupiego smsa do aktywacji pakietu....co w efekcie daje mi w obecnej sytuacji 24,8zł na koncie głównym i konieczność doładowania za kolejne 5zł żeby włączyć głupi pakiet!!! Do tego informacja, że sms do aktywacji pakietu kosztuje tyle co sms w Orange jest jak dla mnie myląca - moim zdaniem sugeruje że środki mogą zostać pobrane z konta promocyjnego, tak jak to właśnie robione jest w przypadku smsa do Orange...

To chyba najwyższa pora żeby 1 raz w życiu skorzystać z usług innej sieci -.-
  • 1
@pepeBAN  Do godziny 14 prowadzone są prace techniczne i aktywacja usługi nie będzie możliwa. Prosimy o ponowną aktywację po ww. godzinie. Przepraszamy za niedogodności. Informację o koncie promocyjnym znajdziesz tutaj: https://oran.ge/2CCJfaR Jeżeli korzystasz z usługi Skarbonka, to środki zgromadzone w ramach tej usługi mogą zostać przekazane na konto główne.