Wpis z mikrobloga

#poznan #wynajem

Mirki z tego miasta - dostalem oferte mieszkania, 55m na Szyperskiej z widokiem na Warte, ale cena jest bardzo atrakcyjna, standard mieszkania bardzo dobry. Co jest z tym miejscem nie tak, ze taka cena? Do tramwaju 500m, do rynku 700, widok na Warte, centrum miasta, nowy blok. Cena 1500 plus oplaty. Za tyle to kawalerki w takim standardzie i to gdzies na gorczynie.

Jakies mirki z okolic powiedza co jest nie tak?
  • 41
  • Odpowiedz
@milvanb: Podaj dokładny adres. Bo tam masz tego trochę. A palarnia kawy właśnie jest zrównywana z ziemią (byłem tam wczoraj ;) ) i będą tam budować nowe osiedle.
  • Odpowiedz
@milvanb: Tam gdzie X masz aktualnie rozbiórkę i będą nowe bloki (ale Ty masz mieć widok na Wartę, więc nawet tego nie zauważysz), tam gdzie Y też coś budują, choć nie mogę skojarzyć czy dokładnie w miejscu parkingu, czy zaraz nad nim (na północ). Tak czy kwak, nie widzę jakichś dużych minusów tej miejscówki (jeśli nie masz auto, to miej na uwadze, że część tego parkingu obok rozbiórki jest teraz niedostępna).
Stona - @milvanb: Tam gdzie X masz aktualnie rozbiórkę i będą nowe bloki (ale Ty masz...

źródło: comment_RMWsg5ueu7vrzRnXzCaHV21zv7Vq1N8X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pinczerus: owszem, zgadzam sie ze 1500+ oplaty to powinna byc normalna cena, ale od dwoch miesiecy nie znalazlem ani jednego mieszkania w podobnym standardzie za mniej niz 1900+ oplaty.
  • Odpowiedz
@pinczerus: Kiedyś to było ;) Wiadomo, że "normalna" cena, ale nie na dziś. Masz październik, szczyt zjeżdżania się studentów, więc ceny są jeszcze wyższe niż normalnie.
  • Odpowiedz
@Stona: @pinczerus: o, tego sie nie spodziewalem. dziekuje za bardzo rzeczowe komentarze. Sam juz nie wiem, na papierze to wyglada dobrze, ale klientka od razu uprzedzila, ze miala pare ogledzin i kazdy na cos narzekal :/
  • Odpowiedz
@milvanb: Jak dla mnie cena ok (jak na październik 2018 :) ). Sprawdź Szyperską, jeśli nic nie jest tam podejrzane, to wybrałbym to, zamiast Jeżyc.
  • Odpowiedz