Wpis z mikrobloga

@karczochh:

Narzekanie na podwójne standardy moderacji tego serwisu to według ciebie jest gimbusiarstwo? Weź się może zapoznaj o co chodzi zamiast #!$%@?ć. Ewentualnie wrzuć tagi na czarną.
https://www.wykop.pl/wpis/35847381/dla-niekumatych-tldr-kochana-ania-z-moderacji-pomi/

@oficer-prowadzacy: a potrafisz sobie wyobrazić że mnie to nie obchodzi? Poważnie. Mam na to wywalone bo dla mnie to jest portal jak każdy inny i nie wiąże z nim swojego życia.
Narzekanie na podwójne standardy moderacji tego serwisu to według ciebie jest gimbusiarstwo? Weź się może zapoznaj o co chodzi zamiast #!$%@?ć. Ewentualnie wrzuć tagi na czarną.


@oficer-prowadzacy: Czy ktoś Cię zmusza do korzystania z wykopu? Jak Ci się serwis nie podoba to załóż własny :>
a wytłumacz mi po #!$%@? przytaczasz jej stare wypowiedzi, skoro wiesz co za nie grozi?

@DobrzeNaoliwioneLozysko:
No co niby za to grozi? Nie wyciągam żadnych prywatnych wpisów z facebooka tylko publiczne komentarze z wykopu, w jaki sposób to narusza regulamin pomijając widzimisię @a__s?

Powinni ręcznie usuwać każde z tych znalezisk i banować bez litości wrzucających.

Banować to prędzej powinni takich dzbanów żeby na własnej dupie poczuli uznaniowość wykopowej moderacji.
@DobrzeNaoliwioneLozysko:
To było w kontekście znaleziska o moderacji, gdzie mówiła że "w celu zachowania obiektywności sprawy tyczące osobistych problemów moderatora rozpatrują inne osoby" i ktoś to przytoczył w celu ukazania hipokryzji. Ale komentarz został skasowany, a ja zrobiłem tylko znalezisko.
@karczochh:

bo to działa w ten sposób...

jak jest afera i znaleziska ze spermą trafiają na wykop to spoko nie ma tematu

ale jak raz dodałem znalezisko z murzynem - BAN #!$%@? ZAŚMIECANIE

tak działa logika moderacji która jak to mówi @a__s ZNAJĄ REGULAMIN I PRZEPISY xD xD xD xD