Wpis z mikrobloga

@arizona5077: film spoko ale mogli by też zrobić film o nim przed zamachem. to jak wszystko planował i jak dochodził do swoich przekonań. oglądałem dwa filmy dokumentalne i to było bardzo ciekawe bo gościu jest cholernie inteligentny.
@wrexwaz: Było kilka filmów dokumentalnych o nim. Jeden z lepszych w których wypowiadały się osoby o podobnych poglądach do breivka, którzy popierali go, w sensie poglądy, a nie czyny. Został wypieprzony z jewtube, bo niby promuje nienawisć.... Na cda był, ale gdzieś mi się zapodział, bym podesłał. Dokumenty o Breiviku to też kawał dobrej roboty, jak i film. W filmie zapomnieli o momencie w którym Breivik dzwoni na Policje i mówi,
@zepsutyzachod: 22 july. Norwegowie chcąc dorównać amerykanom wyprodukowali też własny film o Breiviku nazywa się Utoya, jednak ich lewackie umysły stwierdziły, że lepiej będzie nie pokazywać zamachowcy, więc akcja filmu Utoya jest zrobiona z punktu widzenia tych marksistów na wyspie, którzy uciekają, bo ktoś do nich strzela xD kur*** widmo człowiek xD hahhaa.... takie słyszałem opinie. Natomiast, musze obejrzeć to sam sobie wyrobie opinie na temat tego drugiego filmu.,