Wpis z mikrobloga

Od jakiś 10 lat korzystam z usług tego samego fryzjera, a jest nim Pan Kaziu. Pan Kaziu ma już prawe 70 lat i jest najtwardszym elektoratem PiS-u, i tak się z nim czasem przekomarzam(nie za mocno bo nie chcę stracić ucha) na tematy polityczne.
Ostatnio zaczął mówić coś o sądach i że sędziowie to stare komuchy, ja mu na to odpowiadam:
-A taki Piotrowicz z pisu to niby kim jest?
-A coście wy się wszyscy na tego Piotrowicza uwzięli.
-No bo był prokuratorem w stanie wojennym
-Ale nie sędzią!!!
Dyskusja urwana temat zmieniony.
Gdyby nie Pan Kaziu nigdy bym nie uwierzył w istnienie tego mitycznego najtwardszego elektoratu Pis-u, jak im w twarz partia napluję to mówią że deszcz pada.

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy
Nabuchodonozor_II - Od jakiś 10 lat korzystam z usług tego samego fryzjera, a jest ni...

źródło: comment_rTKVzaqz2CpUj9mWJRi1H9b0KI59qjr7.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Nabuchodonozor_II: No ale trochę z dupy Twoja riposta, bo Piotrowicz jest posłem a nie sędzią/prokuratorem. Kaziu ma rację, twierdząc że w sądach mocno trzymają się jeszcze prlowskie układy. Gdyby mówił o tym, że w polityce sporo postkomuchów, to wtedy mógłbyś odbić piłeczkę, że w Pisie również. A tak to sam trochę na twardogłowca wyszedłeś, widząc Piotrowicza także tam, gdzie go nie ma czyli pośród władzy sądowniczej
  • Odpowiedz
  • 3
@Nabuchodonozor_II bo Pan Kaziu nie ma nic przeciwko prokuratorom PRL w Sejmie tylko jest przeciwko sedziom PRL w obecnych sadach :)
Panu Kaziowi chodzi o wladze sadownicza,.a nie ustawodawcza.
  • Odpowiedz
@Ja-qb moi dziadkowie żyli jeszcze dłużej w prl u a potrafią krytycznie patrzeć na władzę i na to co się dzieje w Polsce i na świecie. To raczej kwestia inteligencji, wykształcenia. Z całą moją sympatią do Pana Kazia, przez większość życia był robotnikiem i fryzjerem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nabuchodonozor_II i odpowiedziales sobie na pytanie :)
Wiekszosc ludzi jest zwyczajna, przy calym szacunku do nich i ich ciezkiej pracy, i chce po prostu zyc spokojnie.

BTW: twoi dziadkowie urodzeni przed wojna i wychowani przez tzw. wolne pokolenie? To moglo pomoc w zachowaniu rozsadku w rodzinie.
  • Odpowiedz