Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: Zalezy czego chcesz od gierki. W pierwszym AC masz sporo DLC i modow czyli zawartosci bardzo duzo. W ACC przez przynajmniej najblizszy rok bedzie tylko jedna seria wyscigowa, ale na nowym silniku, z ulepszona fizyka, efektami pogody, rozbudowanym online i oficjalnymi zasadami wyscigowymi.
@StaryWedrowiec: na tę chwilę ACC miewa problemy z normalnym działaniem, są dwa auta dwa tory i właściwie dwa tryby. Jeszcze przez jakiś czas będzie gra po niższej cenie w ea. Później będzie podwyższana. W ACC też masz tylko gt3. Jakbym miał wybierac to chyba wygrałoby AC na tę chwilę. :P
@rebobs: Z dwoma kumplami chcemy ścigać się ze sobą w multiplayerze i po dojściu do odpowiedniego poziomu chciałbym ścigać się także w wykopowej lidze. Obecnie czasem samotnie latam na AC w wersji no steam, ale to jest dość nudne. Sama gra bardzo fajna i pirata zainstalowałem w marcu z myślą o przetestowaniu gry i zakupie oryginalnej wersji, kiedy cena będzie dla mnie bardziej przystępna.

Kiedyś, lata temu, latałem w Richard Burns
@StaryWedrowiec: No to ACC jest blizej do GTR 2 (z tego co slyszalem, bo nie mialem przyjemnosci jezdzic w GTR2). Gra bedzie gotowa mniej wiecej za pol roku, a przyszly build juz bedzie drozszy o 10 euro. AC to juz gotowa gra i nie ma wiekszych problemow. Wedlug mnie AC to jeden z najlepszych simow na PC, ale srednia gra wyscigowa. ACC skupia sie na wyscigowym aspekcie i online (ktorego pierwsza
@cienki137: Czy ja wiem. Kunos robi dobra robote. Nie mialem wiekszych problemow z ACC nawet przy pierwszej wersji. Patrzac na to jak wspierali AC jestem w miare spokojny o Competizione i juz grzeje kierownice na pierwszy wyscig endurance za miesiac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłem u kumpla w firmie na grillu, wypiłem kilka browarów i przemyślałem sprawę. Jako, że Assetto Corsa Competizione jest jakby nie patrzeć bardziej przyszłościowa i jak jeden kolega wspomniał mniej arcadowa od poprzedniej wersji (która notabene w moim odczuciu nie jest w żadnym stopniu arcadowa), to przed chwilą, po powrocie do domu zamówiłem ACC i w tej chwili ciungnie się na moim jeszcze biednym łączu vdsl 36/7 megabita.

Dziękuję wszystkim (aż czterem
Podrzucam replay z Dirt Rally, z dzisiaj z rana. Doświadczenie w simracingu jakieś mam (zdobyte na wielu #!$%@? kierownicach, potem sporadycznie szlifowane na Driving Force Pro, a od 2 tygodni już na G29), ale nie znam tras i jadę w sumie na czuja.

StaryWedrowiec - Podrzucam replay z Dirt Rally, z dzisiaj z rana. Doświadczenie w sim...
@StaryWedrowiec: Troche poczekasz na content, ale ja jestem zadowolony i spokojny o przyszlosc gry poki co. Early Access, wiec ludzie narzekaja na rozne problemy, ktorych ja nie doswiadczylem. Poki co masz dwa tory, wiec bedziesz je jechal z zamknietymi oczami xD AC nie bylo arcadowe ani troche. W ACC po prostu wiecej sie dzieje jesli chodzi o fizyke. Starsze symulatory tez nie mialy az takiej zlozonej fizyki jak dzisiejsze, ale zrecznosciowkami
@rebobs: Nie spieszy mi się. Mam pirata AC i właśnie zainstalowałem ACC. Pewnie, jak wpadnie jakieś grube zlecenie (jestem serwisantem - elektronika, elektronika samochodowa, laptopy, pc i inne graty, np zmywarki, pralki), to kupię także AC Ultimate. Paradoks; przy pracy nigdy nie denerwuję się, nie klnę jeśli coś nie idzie, jestem bardzo cierpliwy, ale jeśli chodzi o gadżety czy inne umilacze życia, to już jest na odwrót. ( ͡° ͜