Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kolega pisał od 3 dni z dziewczyną na tinderze. Ona znała jego wzrost od początku (178cm), bo miał wpisane w "bio". Więc domyślam się, że akceptowała ten wzrost
Umówili się na dzisiaj.
Kolega mi teraz pisze, że odwołuje wszystko, bo uwaga:


Spytał się o jej wzrost, ona odpisała że 172cm. I uznał debil, że jest za niski, że się będzie źle przy nim czuła itp.

Ja go trochę rozumiem, bo ile on odrzuceń przeżył przez swój średni wzrost to niezliczę.
Ale w końcu znalazł laskę, której to nie przeszkadza. Z którą ma dobry kontakt, bo długo pisali ze sobą, gadali przez telefon. Laska serio wydaje się być inna niż wszystkie.

A on #!$%@?ł tę szansę. Szkoda, bo fajny chłopak, tylko wrażliwy baardzo i przez to dostaje po dupie często ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 18
ŁysiejącyZakolak: @af2462:

może być całkiem ok, jeśli ludek np. potrafi się ubrać i ostrzyc jakoś inaczej niż przy lustrze, maszynką na 3mm

za każdym #!$%@? razem... Wszędzie #!$%@?, że tylko sebixy i wieśniaki tną się na (prawie) 0 i przez to tacy jak ja mają w tych czasach #!$%@?, bo jesteśmy uznawani za niezadbanych. Ale co możemy zrobić (poza sznurem) mając zakola i rzadkie włosy?! Dodajmy do tego niski wzrost
Więc jak ja kiedyś miałem dziewczynę wyższa o 5 cm to co.. Grozi mi za to prokurator?


@Norkey: Sztum jak #!$%@?. Ale nie martw się - będę w celi obok. Mam żonę 7 cm wyższą.
ile on odrzuceń przeżył przez swój średni wzrost to niezliczę


@AnonimoweMirkoWyznania: średnio mi się chce w to wierzyć. Mam 175 i nigdy nie zostałem odrzucony przez wzrost, a moja obecna dziewczyna ma 178. Średni wzrost kobiety to koło 165, czyli ten kolega jest 13 cm wyższy od średniej kobiety, co jest w zupełności wystarczające.