Wpis z mikrobloga

DZIEŃ 39/100

Do klasztoru przychodzi nowy młody mnich.
Starszy mnich oprowadza go po klasztorze i opowiada:
- Tu jest biblioteka. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz, tylko nie w czwartek.
Idą do sauny.
- Tu jest nasza sauna. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz, tylko nie w czwartek.
Idą do stołówki.
- Tu jest nasza stołówka. Możesz tu przychodzić, kiedy tylko zechcesz i jeść ile chcesz, tylko nie w czwartek.
Obeszli cały klasztor i młody mnich dowiedział się, że wszędzie będzie mógł przychodzić, za wyjątkiem czwartku.
Na koniec stary mnich przyprowadza młodego na strych, a tam szafa.
Stary mnich otwiera ją, a ze środka wystaje czyjaś dupa.
- Tu jest dupa. Możesz tu przychodzić, kiedy zechcesz i robić co zechcesz, tylko nie w czwartek.
- Wszystko super, ale dlaczego tych wszystkich rzeczy nie mogę robić akurat w czwartek?


#suchar #100dnisucharow

Hej! We wczorajszej ankiecie ponad 71% z Was zagłosowało, aby spoilery zostały. Tak więc w demokratyczny sposób spoilery będą się pojawiać do końca wyzwania. Osoby, które chciałyby kopiować sobie suchary, bądź korzystają ze starego telefonu jak @bambus94 nie muszą się niczym martwić, gdyż od dnia dzisiejszego aż do samego końca wyzwania będę umieszczał wersję bez spoliera w komentarzu. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie zadowoli każdego. Życzę Wam miłego dnia! (ʘʘ)
  • 57
Do klasztoru przychodzi nowy młody mnich.
Starszy mnich oprowadza go po klasztorze i opowiada:
- Tu jest biblioteka. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz, tylko nie w czwartek.
Idą do sauny.
- Tu jest nasza sauna. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz, tylko nie w czwartek.
Idą do stołówki.
- Tu jest nasza stołówka. Możesz tu przychodzić, kiedy tylko zechcesz i jeść ile chcesz, tylko nie w czwartek.
Obeszli cały
@kapitankebabownik: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stary plemnik opowiada młodemu plemnikowi co ma zrobić:
- Kiedy już cię wystrzelą będziesz bardzo szybko płynął takim kanalikiem żeby być pierwszym. Jak już dopłyniesz zobaczysz jajeczko , tam się przedstawisz Powiesz dzień dobry jestem plemnik, ono ci odpowie dzień dobry jestem jajeczko no i się wkręcisz.
Młody plemnik czeka bardzo podniecony aż w końcu go wystrzelili. Płynie szybciutko żeby być pierwszym.