Wpis z mikrobloga

  • 202
Mirki, juz za parę godzin(no dobra, może paręnaście) wraz z moim kolegą zaczniemy realizować jedno z największych naszych marzeń; mianowicie, podróż autodstopowo-jachtostopową do Ameryki Południowej. Ruszamy jutro rano z #lublin i będziemy kierować się na południe. Początkowo chcemy zahaczyć o Chorwację(taki kaprys) skąd później ruszymy w stronę Hiszpanii i Gibraltaru.
Przyznam, że w tym momencie, tuż przed wyjazdem stresik trochę jest. Także trzymajcie kciuki za powodzenie wyprawy i widzimy się w maju na piwku(mirki z LBN( ͡º ͜ʖ͡º))

#autostop #podroze #amerykapoludniowa
Pobierz Usted - Mirki, juz za parę godzin(no dobra, może paręnaście) wraz z moim kolegą zaczn...
źródło: comment_Mrpu7pbGb7gpz9V48XNc00kp70MbXajW.jpg
  • 38
@LubieKiedy: to chyba tylko tak na zdjęciu wygląda, bardzo stabilnie jest, nie do ruszenia
@Pacio: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziecielinapala: od jutra tj 16.10, prawdopodobnie do maja (tutaj ten termin ruchomy, kwestia złapania jachtu powrotnego. Oczywiście powrotu samolotem w razie czego też nie wykluczamy, ale może się obędzie)
@Usted: spoko sprawa, powodzenia. Też kiedyś miałem takie plany, nawet kawałek świata zjeździłem na stopa. Ale ostatnio wpadłem w jakąś studnię bez dna, czyli studia, praca i się hehe #!$%@?ć ze znajomymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I uważajcie na siebie w Ameryce Południowej, dziki kontynent imo
@MagikLOL: mamy ciepłe śpiwory :D no i ogólnie, to na południu Hiszpanii temperatury już są zdecydowanie wyższe niż u nas. Kwestia tylko się tam dostać i nie zamarznąć, ale chyba damy radę
@Usted: trzymam kciuki. Brazylia mnie interesuje, ale jakoś miałem zawsze stracha... a z drugiej strony ludzie tam jeżdżą i anwet bawią się w Karnawale. więc chyba idzie przezyć :D