Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? moje sny to juz sa niemozliwe XD snilo mi sie dzis ze gadalem z zolwiem franklinem i opowiadal jak to zolwie atakowaly swiat kiedys i mieli przejac spora czesc Ziemi poprzez atak z oceanów i mórz xD i była scena jak mówił że on się wyłamał spod rąk generałów i ich władców, a swoją drużynę przekonał do tego że źle czynią - nie umieli rozmawiać, ale malował im na kartkach o co chodzi w tym co robią i że to złe.
Była też scena kiedy franklin mówił, ze w jego zespole był człowiek, ale nie był zbyt mądry jak i inni ludzie i nie odczuli zbyt jego straty - była scena jak atakują wychodząc z morza a mu chce się pić, człowiek wychodzi i pije wodę morską zamiast poprosić ludzi na plaży o wodę albo napić się ze źródełka no i zdechł XD
potem opowiadał że są 2 rodzaje specjalnych przedmiotów, które można zdobyć jak się kogoś zabije w niskich lub wysokich górach, naturalnie te przedmioty z wysokich gór są najwięcej warte.
#!$%@? ten sen był jak połączenie filmu, gry i rzeczywistości, polecam XDD
wczoraj w sumie zarzuciłem 3 tabletki sleep well z GABA i melatoniną, czy to serio może tworzyć takie piękne sny? XD
#psychologia
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Uvmeneal: stary ja miałem sen że byłem na gminnym turnieju ping ponga gdzie grałem z michaelem jordanem, #!$%@? takie pileczki ze się obsralem i przerzucilem się do trybu dwu wymiarowego a on był dalej w trzech wymiarach i nie mógł trafić na moją połowę xD