Wpis z mikrobloga

Trochę dużo tych kilometrów jak na jeden dzień pracy budowlanej wywrotki.

Miało być trochę mniej, tylko ktoś nie pomyślał, że po drodze jest mostek na 15 ton i kamerka miejskiego monitoringu przy nim. I trzeba było ganiać na około. Znaczy w sumie nie trzeba, tylko jak przyjdzie wezwanie do zapłacenia mandatu to nagle wszyscy jednym chórem stwierdzą, że to kierowca odpowiada. I dyplomatycznie mówiąc wypną dupy na płacenie mandatu. Punkty karne to też przecież nic takiego.
"Jedź śmiało, bo tu inni też jeżdżą". To inni niech se jeżdżą. Może mają pozwolenia, może mają układy. Ja nie mam, a akurat na tym aucie mam warszawskie blachy. A krawaciarzowi to każdy przysra, choćby dla zasady.
Sief nie pochwali za zużycie paliwa, kierownik nie pochwali bo mało kursów. Ech

#trzymaczkierownicy #pracbaza #kierowcy #gorzkiezale
totalski - Trochę dużo tych kilometrów jak na jeden dzień pracy budowlanej wywrotki.
...

źródło: comment_Z5f2ost0obiGgSliWmN3j0Ys3BCm1QYk.jpg

Pobierz
  • 6
@ThreeDog: to pokaż gdzie jest ta mityczna robota gdzie takich #!$%@? się nie robi? Narzekam, bo kierownik naciskał na łamanie prawa, ja się postawiłem i jeździłem legal, tylko za to mój szef dostał po dupie, bo w jeden dzień wyjeździłem dwudniową normę. A szef pieniądze za mnie dostanie te same. A może faktycznie niepotrzebnie się postawiłem, bo tam każdy ten tonaż ma w dupie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@totalski: Jakby mi kazali łamać prawo to bym zaśmiał się w twarz i zgłosił to do odpowiedniego urzędu gdyby robili to ciągle. Z Januszami trzeba krótko. Skoro to lubisz to siedź tam dalej, nie widzę problemu. Ale jak coś się stanie to będziesz odpowiadał tylko i wyłącznie Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Jakby mi kazali


@ThreeDog: taaa. w internecie to każdy mocny. mało tego, nawet na przerwie wszyscy mocni. Ale jak co do czego to uszy po sobie i nawet rzepa przykleili i pojechali.
Zgłoś, nie zastanawiaj się nawet. A najbliższa budowa na którą cię przyjmą będzie gdzieś w okolicach uzbekistanu. Bo tu widzę różni generalni wykonawcy, różne województwa, a ciągle ci sami kierowcy, operatorzy i kierownicy. I nawet jak gościu przeprowadził się