Wpis z mikrobloga

Po odstawieniu #ps1 na czas studiów, już nigdy nie wróciłem do konsol, tym bardziej, że #pcmasterrace głęboko we mnie od 286... Ale ostatnio spaliła mi się karta graficzna (Radek6870 z 2010 :)) i popatrzyłem ile kosztują nowe grafiki do grania... A potem popatrzyłem ile kosztuje nowe #ps4 i pomyślałem, że może do gierek lepsza będzie teraz konsola...
Grałem u znajomych w gierkę teleturniejową (na #ps4) przez swój telefon i to przekonało mnie, że warto zgłębić temat. Po tak długiej przerwie mam wiele pytań i jak są jacyś Mircy, którzy trochę ze mną pogadają i wprowadzą starego dziada w świat konsol najnowszej generacji to będę wdzięczny.

Na początek pytanie, którą konsolę wybrać - konkretnie którą #ps4 bo inne konsole raczej odpadają? Gierki coraz większe więc zakładam że dysk 1TB ale PRO czy slim? Ile gierek % naprawdę potrzebuje pro? Jakie są plany na przyszłość? Nie będę grał w 4K rzutnik mam pod 1080p.
Pobierz WLADCA_MALP - Po odstawieniu #PS1 na czas studiów, już nigdy nie wróciłem do konsol, ...
źródło: comment_vNwKYei6eIBIBbbu74MZoSBubyOzsyad.jpg
  • 13
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WLADCA_MALP: ja mam PS4 slim, jak bym teraz miał kupować to tylko PS4 pro z 1tb+ a pro tylko dlatego, że nie wiesz czy niebawem nie podłączysz tego do TV z uhd tak jak było to w moim przypadku. Z gierek nie pomogę, bo gram praktycznie non stop w bf1.
@WLADCA_MALP: Poza tym jakby nie zajebiste gry Exclusive dla tych konsol to jednak wolałbym obecnie Xboxa X. Mocniejsze bebechy, lepsze usługi online, Game Pass i cichsza praca nawet na pełnych obrotach. No i Red Dead Redemption działać będzie płynniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WLADCA_MALP: W wypożyczalniach czy lokalnych sklepach zawsze jakieś tańsze używki się znajdą. Niestety ale Sony dalej małpuje na temat wstecznej kompatybilności i wiele tytułów z PS3 (np. Metal Geary) nie ma na PS4 i Sony ma to w dupie.