Wpis z mikrobloga

Ej są tu osoby, którym seks nie sprawia przyjemności? W sensie nie wiem czy jestem źle unerwiony ale mój siusiak bardziej jest obcierany niż stymulowany. Seks oralny moj różowy robi wspaniałe a ja se leże i nic nie czuję xD O tak se leże ale udaje m, że mi bardzo przyjemnie, żeby jej sprawić radość. Tak samo penetracja - nic nie czuję xD Bardziej dyskomfort. Mogę rooochac kilka godzin. Seks mi sprawia przyjemność, tylko dlatego, że różowemu jest dobrze no i ta bliskość, a jakbym miał nie rooochac do końca życia to by spłynęło po mnie jak po kaczce, nie czuję zadnego "muszę" wspolzyc, nie musze, nie chce mi się, nie lubię tego xD #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 24
@Xtal:
Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś
@Xtal: Pałujesz wiplera? Jeśli tak, to #nofapchallenge to protip. Siurak przyzwyczaja się do mocnego chwytu ręki, a gdy dochodzi do zbliżenia z dziewczyną, to wtedy seks czy inne pieszczoty nie robią na nim wrażenia. Sam miałem podobny problem, gdy różowy robił mi dobrze ustami i za cholerę bez pomagania sobie ręką nie mogłem dojść xd